کد خبر: ۵۲۵۷۲
۹:۲۴ - ۱۳۹۶/۴/۲۵

سازمان حسابرسی جواب ساپیا را داد/ در انتظار پاسخ به سازمان بورس
بورس پرس خبر می دهد:

سازمان حسابرسی جواب ساپیا را داد/ در انتظار پاسخ به سازمان بورس

سازمان حسابرسی جواب سایپا در مورد صورت های مالی تلفیقی را داد و باید منتظر ماند و دید این شرکت غایب دو ماهه ، پاسخ سازمان بورس را چه زمانی می دهد تا تکلیف بازگشایی آن مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی نماد ساپیا از 31 اردیبهشت تاکنون به دلیل تعدیل 158 درصدی سود سال گذشته بسته مانده که تا امروز مدیران این شرکت زمینه بازگشایی نماد را فراهم نکرده و مشخص نیست آیا قول مدیرعامل سایپا مبنی بر بازگشایی نماد قبل از مجمع سالانه 31 تیر عملی خواهد شد یا خیر؟

براساس این گزارش، آخرین پیگیری های بورس پرس از وضعیت "خساپا" حاکی از آن است که سازمان حسابرس آخر هفته گذشته جواب سایپا را در مورد صورت های مالی تلفیقی داده که قرار است نتیجه آن همراه با ارایه شفاف سازی به سازمان بورس داده شود که تا این ساعت خبری از آن نیست.

از سوی دیگر ، سازمان بورس هم در مورد کاهش ۲ هزار میلیارد تومانی رقم فروش سال ۹۵ و اعلام سود "خساپا" سئوالاتی را مطرح کرده که قرار است کمیته فنی سازمان حسابرسی پاسخ این سئوالات و ابهامات را امروز اعلام کند.

با این اوصاف ، چنانچه مدیران سایپا طی دو سه روز آینده ، اقدام به ارایه توضیحات در مورد تعدیل سود سال گذشته کنند می توان منتظر بازگشایی احتمالی نماد بود در غیر این صورت ، مجمع ساپیا برگزار می شد تا شاید مدیران سایپا به سهامداران در مجمع توضیح دهند. 

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ