کد خبر: ۵۲۶۰۶
۷:۱۸ - ۱۳۹۶/۴/۲۶

ارزیابی۹۰۰ فعال از بهترین و بدترین اعضای گروه اقتصادی دولت

ارزیابی۹۰۰ فعال از بهترین و بدترین اعضای گروه اقتصادی دولت

طبق نتایج نظرسنجی بیش از ۹۰۰ فعال اقتصادی و کارآفرین در برنامه تلویزیونی، بهترین و بدترین اعضای گروه اقتصادی دولت مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سوالات این نظرسنجی که توسط برنامه تلویزیونی پایش و از بین بیش از ۹۰۰ فعال اقتصادی و کارآفرین به صورت تلگرامی انجام شد به این شرح بوده است:

به نظر شما کدام عضو گروه اقتصادی دولت موفق‌تر بوده است؟ ۱- عباس آخوندی (راه و شهرسازی) ۲- محمود حجتی (جهاد کشاورزی) ۳- علی ربیعی (تعاون، کار و رفاه اجتماعی) ۴- ولی اله سیف (بانک مرکزی) ۵- علی طیب نیا (اقتصاد و دارایی) ۶- محمدرضا نعمت زاده (صنعت، معدن و تجارت) ۷- محمدباقر نوبخت (برنامه‌وبودجه)

زمان شروع این نظرسنجی ۲۲ تیر و پایان آن شب ۲۴ تیرماه بود و در نهایت علی طیب نیا با ۳۹ درصد به‌عنوان نفر اول، محمود حجتی با کسب ۲۴ درصد آرای شرکت‌کنندگان رتبه دوم را کسب کرد. محمدباقر نوبخت و عباس آخوندی هرکدام ۹ درصد و علی ربیعی ۸ درصد از آرا را کسب کردند.

همچنین ولی‌الله سیف که این روزها در بحث مشکلات مؤسسات انتقادات زیادی به نحوه عملکرد وی وارد است و محمدرضا نعمت زاده مسن‌ترین عضو کابینه دولت یازدهم با کسب ۵ درصد آرا، بدترین اعضای گروه اقتصادی دولت از دید فعالان اقتصادی هستند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ