کد خبر: ۵۷۷۵۰
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۶/۱

بازتاب مثبت انتخاب سرپرست جدید وزارت نیرو در مجلس

بازتاب مثبت انتخاب سرپرست جدید وزارت نیرو در مجلس

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: انتخاب سرپرست جدید وزارت نیرو در مجلس و در میان اعضای کمیسیون انرژی بازتاب و انعکاس مثبتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،جلال میرزایی با بیان اینکه وزرات نیرو یک وزارتخانه راهبردی است به ایسنا گفت: طی دوره دولت‌های نهم و دهم تا حدودی این وزارتخانه به بیراهه رفت و کسانی در این وزارتخانه مشغول به فعالیت شدند که تخصص لازم را در امور مربوطه نداشتند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب ستار محمودی به عنوان سرپرست وزارت نیرو کار ارزنده‌ای بود که توسط رئیس جمهور انجام شد گفت: وی در دوره خاتمی به خاطر خدماتی که در این حوزه داشته نشان لیاقت و مدیریت از رئیس جمهور وقت گرفته و البته اعطای این نشان بسیار حساب شده و با توجه به عملکرد بوده است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: سرپرست وزارت نیرو در دوران مدیریتی که تا به حال داشته از هیچ رانتی استفاده نکرده و با سعی و تلاش پیشرفت کرده و در دولت یازدهم نیز قائم مقام وزیر نیرو بوده و تخصص لازم در موضوع آب و برق را دارد.نمایندگان مجلس نیز از معرفی وی به عنوان سرپرست وزارت نیرو تقریبا راضی بودند و بازتاب مثبتی در جو مجلس داشته است.

میرزایی با بیان اینکه با اعضای کمیسیون انرژی هم در این زمینه صحبت شد و انتخاب سرپرست انعکاس خوبی را به دنبال داشته، گفت: وی در دوره چهار سال گذشته نقش مهمی را در وزارت نیرو به عنوان قائم مقام داشته و فرد لایقی به لحاظ تجربه و لیاقت است. امیدوارم چنین فردی بتواند در وزارت نیرو راهکارهای لازم برای حل مشکلات موجود بویژه آب را ارائه دهد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ