کد خبر: ۵۸۱۵۰
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۶/۱۴

عضو شورای عالی بورس رئیس هیات مدیره شرکت مهم انفورماتیک شد

عضو شورای عالی بورس رئیس هیات مدیره شرکت مهم انفورماتیک شد

با معرفی اعضای جدید هیات مدیره شرکت ملی انفورماتیک، عضو شورای عالی بورس و از مدیران معروف بازار سرمایه ، رئیس هیات‌مدیره این شرکت مهم وابسته به بانک مرکزی و چند بانک بزرگ شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی انتخاب و معرفی اعضای جدید هیات مدیره شرکت ملی انفورماتیک، رسول سعدی عضو شورای عالی بورس و از مدیران معروف بازار سرمایه به نمایندگی از بانک مرکزی، رئیس هیات‌مدیره این شرکت مهم شد.

عباس شفیعی به نمایندگی از بانک ملی نیز به عنوان نایب‌رئیس هیات‌مدیره ، مجتبی عزیزیان به نمایندگی از بانک صادرات، ابوالفضل نجار زاده به نمایندگی از بانک صنعت و معدن و محمدرضا عسکری به نمایندگی از پژوهشکده پولی‌وبانکی به عنوان اعضای هیات‌مدیره معرفی‌شدند.

در این میان، با برگزاری جلسه دیروز هیا‌ت‌مدیره ، عسکری به عنوان مدیرعامل انتخاب شد.

بنابر این گزارش،شرکت ملی انفورماتیک در سال 69 به ثبت رسید و در سال 72 مرکز اصلی آن به جزیره کیش انتقال یافت. این مجموعه با تخصص در زمینه فنآوری نوین در بخش‌های انفورماتیک، مخابرات، خدمات بانکی در خدمت نظام مالی و بانکی قرار دارد.

در ترکیب سهامداری این شرکت مهم ، بانک مرکزی با 48.5 درصد مالک اصلی بوده و بانک های ملی ، صادرات و صنعت و معدن با 21.7 ، 21 و 4.7 درصد حضور دارند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ