کد خبر: ۵۹۲۸۹
۰:۱ - ۱۳۹۶/۶/۲۱

تسویه حساب متوفیان سهام عدالت امکان پذیر شد/ مهلت 11 روزه
سازمان خصوصی سازی:

تسویه حساب متوفیان سهام عدالت امکان پذیر شد/ مهلت 11 روزه

سازمان خصوصی سازی از امکان تسویه حساب اختیاری متوفیان سهام عدالت خبر داد و اعلام کرد: مشمولان سهام عدالت فقط ۱۱ روز فرصت دارند به صورت اختیاری نسبت به تسویه بدهی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از نیمه اسفندماه سال گذشته این امکان برای دارندگان سهام عدالت فراهم شده تا با مراجعه به سامانه سهام عدالت از وضعیت صورتحساب آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به تسویه باقیمانده اقساط اقدام کنند.

بر این اساس از 49 میلیون و 226 هزار نفر مشمول سهام عدالت، نزدیک به 2 میلیون نفر تاکنون فوت کرده‌اند که از امروز وراث آنها می‌توانند با وارد کردن اطلاعات سه جلدی متوفیان در سامانه سهام عدالت، از وضعیت صورتحساب آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به تسویه باقیمانده اقساط اقدام کنند.

همچنین پس از ارائه شماره شبا توسط وراث متوفیان سهام عدالت، سود این سهام به حساب فرد متوفی واریز شده و پس از تعیین انحصار وراثت سود به دست وراث خواهد رسید.

بنابر این گزارش، مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه سال جاری فرصت دارند صورت حساب خود و متوفیان را از سامانه سهام عدالت دریافت و پس از آگاهی از ارزش سهام، نسبت به تسویه مانده بدهی اقدام کنند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ