کد خبر: ۵۹۳۴۴
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۶/۲۱

عرضه اولیه فردا تغییر کرد؛ یک درصد به جای ۵ درصد برای کارکنان
اعتراض ها کارساز شد:

عرضه اولیه فردا تغییر کرد؛ یک درصد به جای ۵ درصد برای کارکنان "های وب"

اعتراض فعالان بازار به تخصیص ۵۰ درصد از سهام "های وب" به کارکنان موجب تغییر در عرضه اولیه سهام این شرکت برای فردا شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام تخصیص 200 میلیون از 400 میلیون سهم شرکت داده گستر عصر نوین برای عرضه اولیه فردا، فعالان بازار به این رویه اعتراض کردند.

در این رابطه علی صحرایی معاون بازار شرکت بورس تهران و ایمان میری مدیرعامل "های وب" توضیح دادند اما با برگزاری جلسه ایی ، در نهایت نحوه این عرضه تغییر کرد.

به این ترتیب مقرر شده به جای 5 درصد ( معادل 200 میلیون سهم ) یک درصد معادل 40 میلیون سهم این شرکت 400 میلیارد تومانی به کارکنان تعلق گیرد.

با این اوصاف، فردا 9 درصد معادل 360 میلیون سهم "های وب" به عموم واگذار می شود.

محدوده قیمتی هر سهم برای سفارش هم بین 2715 تا 2850 ریال تعیین شده و حداکثر سهمی هر کد حقیقی و حقوقی 5 هزار سهم خواهد بود.

در این رابطه  مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ایی اعلام کرد: به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز چهارشنبه مورخ 22/06/1396 تعداد 400 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت داده گستر عصر نوین(های وب) (به درخواست سهامدار عمده و موافقت بورس 360 میلیون سهم جهت عرضه به عموم و تعداد 40 میلیون سهم معادل 1 درصد جهت عرضه به کارکنان شرکت انجام خواهد شد) به عنوان پانصدوپانزدهمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش اطلاعات و ارتباطات گروه و طبقه خدمات ارزش افزوده در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد های وب به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ