کد خبر: ۵۹۳۶۲
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۶/۲۲

اعلام عرضه بلوک ۲۰ درصدی

اعلام عرضه بلوک ۲۰ درصدی "فایرا" منجر به صف خرید شد

با اعلام برنامه سرمایه گذاری مهر اقتصاد برای واگذاری بیش از ۲۰ درصد سهام آلومینیوم ایران، سهام این شرکت بورسی امروز بعد از چند روز منفی ، با رشد قیمت و صف خرید همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات 12 شهریور قرار بود 15 درصد از سهام آلومینیوم‌ ایران‌ از سوی سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران عرضه شود اما این عرضه انجام نشد و علی صحرایی معاون بازار شرکت بورس تهران علت این رویداد را عدم تایید صلاحیت متقاضیان خرید به بورس پرس اعلام کرد.

بر اساس این گزارش ، درحالی زمان عرضه مجدد بلوک فعلا" نامعلوم است که این بار سرمایه گذاری مهر اقتصاد از برنامه واگذاری بیش از 20 درصد سهام "فایرا" خبر داد تا سهام این شرکت بورسی امروز بعد از چند روز منفی ، با رشد قیمت و صف خرید همراه شود.

به این ترتیب ، 4 مهر بیش از یک میلیارد و 40 میلیون سهم "فایرا" به قیمت پایه هر سهم 129 تومان ، توسط کارگزاری مهر اقتصاد ایرانیان به صورت یکجا در بازار دوم معاملات بورس تهران روانه میز فروش خواهد شد.

بلوک 15 درصدی آلومینیوم ایران که توسط سرمایه گذاری توسعه صنعتی عرضه شده بود شامل 780 میلیون سهم و به قیمت پایه هر سهم 861 ریال بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ