کد خبر: ۵۹۳۷۱
۰:۰ - ۱۳۹۶/۶/۲۳

عرضه بلوکی شرکت اخراجی به تعویق افتاد / علت ؛ دستور قضایی

عرضه بلوکی شرکت اخراجی به تعویق افتاد / علت ؛ دستور قضایی

عرضه دیروز بلوک ۲۳.۷ درصدی پتروشیمی اصفهان که اخیرا" به پر ریسک ترین بازار تبعید شده ، به دلیل دستور قضایی به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پتروشیمی اصفهان که 15 سال در بورس حضور داشت و اسفند 93 از این بازار اخراج شده ، اخیرا" به همراه 9 شرکت معروف و قدیمی به بازار پایه ج فرابورس ایران منتقل و به نوعی تبعید شده تا سهام این شرکت 30 میلیارد تومانی در پر ریسک ترین بازار معامله شود.

در این میان، طبق اعلام قبلی قرار بود دیروز 23.75 درصد از کل سهام این شرکت (معادل بیش از 71 میلیون و 279 هزار سهم) به قیمت هر سهم 8.065 ریال توسط صنایع خودرو سازی ماهور اسپادانا و از طریق کارگزاری بانک آینده در فرابورس عرضه شود اما به دلیل دستور مراجع قضایی ، این عرضه تا اطلاع ثانونی به تعویق افتاد.

در این رابطه شرکت فرابورس با صدور اطلاعیه‌ای "بسیار مهم" اعلام کرد: پیرو بیانیه شماره 96/الف/1148 مورخ 7 شهریور 1396 این شرکت در خصوص عرضه یکجای سهام مدیریتی غیر کنترلی شرکت پتروشیمی اصفهان (سهامی عام) از طریق بازار فرابورس ایران، در اجرای دستور مقام قضایی عرضه یکجای سهام مدیریتی غیر کنترلی شرکت پتروشیمی اصفهان در بازار فرابورس ایران تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ