کد خبر: ۶۳۱۵۶
۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۷/۱۸

"های وب" در مورد آثار مالی مجوز جدید توضیح داد

شرکت داده گستر عصر نوین که دیشب میزبان سهامداران خاص بود صبح امروز دست به افشای با اهمیت زد و در مورد آثار مالی مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه نوع اول توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت داده گستر عصر نوین در حالی دیشب میزبان سهامداران خاص با مالکیت 800 هزار سهم بود که صبح امروز دست به افشای با اهمیت در کدال زد و در مورد دریافت مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه نوع اول از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی توضیح داد و اعلام کرد: بر اساس برنامه پیش بینی شده و امیدنامه منتشره و پس از انعقاد قرارداد با اپراتور میزبان، در تاریخ 1396/07/17 موفق به اخذ "پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) نوع اول" از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردیده است.

این پروانه به عنوان مکملی برای سایر پروانه های ماخوذه محسوب شده و شرکت را قادر می سازد تا خدمات یکپارچه تلفن همراه و ثابت (FMC) را به بازار ICT کشور معرفی نموده و پوشش خدمات خویش را علاوه بر روستاها و شهرهای کوچک، به شهرهای بزرگ نیز توسعه دهد.

لازم به ذکر است، مبلغ حق امتیاز صدور پروانه فوق الذکر از 90.974 میلیون ریال (پیش بینی شده در بودجه سال مالی 1396) به 50.388 میلیون ریال کاهش یافته است که این امر منجر به کاهش هزینه استهلاک پروانه در سال جاری به مبلغ تقریبی دو میلیارد ریال خواهد شد.

سایر پیش بینی های انجام شده در خصوص درآمدهای حاصله از محل این پروانه، قبلا طی امیدنامه شرکت و آخرین درآمد پیش بینی شده هر سهم (مربوط به سال مالی 1396) به اطلاع عموم سرمایه گذاران محترم رسانیده شده و در حال حاضر تغییرات بااهمیتی در بودجه شرکت از ناحیه دریافت پروانه مذکور متصور نمی باشد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ