کد خبر: ۶۳۱۶۶
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۷/۱۸

موج جدید گرانی کالاها با دلار بیش از ۴۰۸۰ تومانی
گزارش رسانه اصول گرا از:

موج جدید گرانی کالاها با دلار بیش از ۴۰۸۰ تومانی

رسانه اصول گرا در گزارشی از موج جدید گرانی کالاها با دلار بیش از ۴۰۸۰ تومانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی عبور دلار از مرز 4 هزار تومان و محدوده قیمت 4080 تا 4100 تومان امروز، خبرگزاری تسنیم در گزارشی اعلام کرد در روزهای اخیر بازار شاهد نوسانات قیمت دلار بود به نحوی که دلار سد 4 هزار تومان را شکسته و مدام با تغییرات قیمتی روبه رو است. همین نوسانات دلار کافی است تا بازار تکان خورده و برخی به بهانه این موضوع، افزایش قیمت‌ها را بر روی انواع محصولات خود اعمال کنند.

در حال حاضر اگر سری به بازار لوازم خانگی بزنید شاهد فهرست جدید شرکت‌ها برای محصولات مختلف هستید. وقتی هم دلیل این موضوع را آنهم با رکود بازار از فروشندگان می‌پرسید آنها افزایش قیمت دلار و هزینه‌های را عامل اصلی این تغییرات قیمت عنوان می‌کنند.

در کنار بازار لوازم خانگی رشد قیمت در سایر بخش‌ها مانند خودروهای وارداتی و داخلی، پوشاک، قطعات خودرو هم دیده شده که نظارت کافی بر این موضوع انجام نمی‌شود. اقدامات این تولیدکنندگان در افزایش خودسرانه قیمت‌ها در حالی انجام می‌شود که اثرات افزایش قیمت دلار باید خود را طی یک تا دو ماه آینده آنهم در تولیدات جدید نشان دهد نه آن دسته از تولیداتی که در مغازه‌ها بسر برده و خبری از خریدار نباشد.

در حال حاضر در این بازار که هر روز شاهد اتفاق جدیدی است و در نهایت به افزایش قیمت‌ها ختم می‌شود خبری از نظارت دستگاه‌های مربوطه نیست و  این حقوق مصرف کننده است که همیشه تضییع شده و مجبور به پرداخت هزینه‌های زیاد است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ