کد خبر: ۶۳۲۳۰
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۷/۲۱

شرط عرضه اولیه سهام
معاون ناشران و اعضا بورس تهران خبر داد:

شرط عرضه اولیه سهام "کاوه" و غیرقطعی بودن واگذاری ۱۰ درصد

معاون ناشران و اعضا بورس تهران با اعلام شرط عرضه اولیه سهام فولاد کاوه جنوب کیش از غیر قطعی بودن واگذاری ۱۰ درصد سهام این شرکت ۷۰۰ میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روح‌الله حسینی مقدم درباره فولاد کاوه جنوب کیش که که با برگزاری جلسه معارفه ساعت 14 فردا ، آماده عرضه اولیه 10 درصد سهام معادل 700 میلیون سهم می شود به فارس گفت: این شرکت 700 میلیارد تومانی باید گزارش 6 ماهه، پیش‌بینی سود براساس عملکرد  6 ماهه و گزارش تولید و فروش شهریور ماه را تا قبل از روز عرضه در کدال منتشر کند تا زمان عرضه اولیه سهام آن با توجه به شرایط مناسب بازار و با هماهنگی سهامدار عمده اطلاع رسانی شود.

وی به الزام شرکت‌ها مبنی بر عرضه 10 درصدی سهام اشاره کرد و گفت: با وجود این الزام، بورس تهران با توجه به شرایط و کشش بازار درباره میزان عرضه تصمیم قطعی خواهد گرفت.

به گفته وی، روش عرضه اولیه سهام "کاوه"ثبت سفارش خواهد بود و گزارش قیمت ‌گذاری آن توسط مشاور پذیرش در روز اعلام اطلاعیه عرضه منتشر خواهد شد.

براساس این گزارش، در ترکیب سهامداری این شرکت حاضر در بازار اول معاملات ،گسترش صنایع معدنی کاوه پارس ،بنیاد مستضعفان و سرمایه گذاری سینا به ترتیب با 51 ، 37.9 و 10 درصد حضور دارند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ