کد خبر: ۶۳۳۲۳
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۷/۲۳

آخرین خبر از برادر زندانی معاون اول رئیس‌جمهور
رئیس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد:

آخرین خبر از برادر زندانی معاون اول رئیس‌جمهور

بنابر اعلام رئیس کل دادگستری استان کرمان، برادر معاون اول رئیس‌جمهور همچنان در بازداشت بوده و هنوز آزاد یا وثیقه‌ای برای وی صادر نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یدالله موحد درخصوص وضعیت مهدی جهانگیری به تسنیم گفت: متهم همچنان در بازداشت به سر می‌برد و وثیقه‌ای صادر نشده است.پرونده در حال طی مراحل تحقیقات و مستندسازی مدارک است.

بنابراین گزارش، هفته گذشته برخی رسانه‌ها از بازداشت شدن برادر معاون اول رئیس‌جمهور خبر دادند تا اینکه اسحاق جهانگیری در فضای مجازی به این خبر واکنش نشان داد و گفت: اطلاع دقیقی از دلیل، چگونگی دستگیری، اتهام، ضابط و شاکی برادرم ندارم، البته وی هیچ‌گونه مسئولیت و فعالیت دولتی ندارد. مسئله قابل پیش‌بینی بود و باید صبر کرد. امیدوارم سوءاستفاده سیاسی نباشد و عدالت، مبارزه با فساد و حاکمیت قانون برای همه یکسان اجرا شود.

16 مهر نیز دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره بازداشت برادر اسحاق جهانگیری گفت: اصل پرونده در استان کرمان تشکیل شده است اما به‌دلیل اینکه پرونده به‌تازگی تشکیل شده از بیان جزئیات آن معذورم. این فرد فعلاً بازداشت است و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ