کد خبر: ۶۳۳۶۲
۱۰:۵ - ۱۳۹۶/۷/۲۴

بازخوانی ۳ حادثه تلخ از دهه ۵۰

بازخوانی ۳ حادثه تلخ از دهه ۵۰

در حالی اخبار حوادث همیشه مخاطبان خاص خود را داشته که به بازخوانی ۳ حادثه و پرونده جنایی در دهه ۵۰ پرداخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم،اخبار حوادث همیشه و در تمامی برهه‌های تاریخ مخاطبان پَروپاقرصی داشته و از دهه‌های گذشته تا به امروز همچنان در زُمره پربازدیدترین اخبار قرار داشته،برای بازخوانی حوادث و پرونده‌های جنایی در دهه‌های گذشته به‌سراغ اخبار حوادث یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار در دهم و یازدهم شهریور سال 55 رفتیم که بدین شرح است:

قاتلی در کرمانشاه به 6 بار اعدام محکوم شد

قاتلی به اتهام کشتن 6 تن از اعضای یک خانواده، به 6 بار اعدام محکوم شد. وی امامعلی نام دارد و بیست ساله است، امامعلی که در یکی از روستاهای تویسرکان 10 عضو یک خانواده را در یک روز تیرباران کرده و موجب قتل 6 نفر از آنها شده بود، در شعبه دوم دادگاه جنایی استان کرمانشاهان محاکمه شد و دادرسان دادگاه وی را به 6 بار اعدام محکوم کرد.

براساس کیفر خواست دادسرای ملایر، امامعلی بیست ساله چوپان، ساکن یک روستا واقع در 15 کیلومتری تویسرکان هنگامی که اعضای خانواده محمد کدخدای قریه مذکور در اتاق خود نشسته بودند، امامعلی وارد اتاق شد و با تفنگی که به همراه داشت، اعضای خانواده را به گلوله بست.

در این حادثه 6 تن از اعضای خانواده به اسامی ترکان 19 ساله، صفورا 16 ساله، تاج‌دولت 18 ساله، محمود 20 ساله، کرمعلی 19 ساله و صفی 50 ساله کشته شدند و بانو جهان، محترم، فتح‌الله و محمد مجروح شدند.امامعلی بعد از دستگیری در اسدآباد با قرار بازداشت روانه زندان شد، دادرسان شعبه دو دادگاه جنایی کرمانشاهان پس از رسیدگی به این پرونده، متهم را مجرم شناختند و وی را به 6 بار اعدام محکوم کرد.

جواز دفن برای دست قطع شده

دست قطع شده کارگر جوان به پزشکی قانونی فرستاده شد و برای آن جواز دفن صادر شد.دست راست علی 16 ساله چندی قبل در کارخانه‌ای واقع در جاده ساوه زیر دستگاهی که با آن کار می‌کرد، رفت و به سختی مجروح شد. علی به بیمارستان طرفه منتقل شد و پزشکان بیمارستان بعد از چند روز ناچار شدند دست علی را قطع کنند، دست قطع شده کارگر جوان به اداره پزشکی قانونی فرستاده شد و با صدور جواز دفن، دست قطع شده وی را به بهشت‌زهرا بردند.

بیمار بعد از تزریق آمپول مُرد

پزشکان یکی از بیمارستانهای معروف تهران طی نامه‌ای که به پزشکی قانونی نوشتند، ضمن گزارش فوت یک بیمار، علت مرگ را شوک ناشی از تزریق آمپول مگاسیلین اعلام کردند.

جوان 22 ساله‌ای به نام تیمور که به اورژانس یکی از بیمارستانهای بزرگ و معروف تهران مراجعه کرده بود در ساعت 8:30 صبح روز دوشنبه براثر تزریق آمپول مگاسیلین دچار شوک شدید شد و ساعتی بعد جان سپرد.

پزشکان بیمارستان در نامه‌ای که به پزشکی قانونی نوشتند علت مرگ بیمار را اینطور تشریح کردند: بعد از تزریق آمپول مگاسیلین، بیمار ابتدا دچار خارش شدید بدن شد، احساس خفقان و تنگی نفس به وی دست داد، آنگاه دچار تهوع شد و علائم شوک در بیمار به وجود آمد و بیمار ساعتی بعد چان سپرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ