کد خبر: ۶۴۵۴۳
۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۸/۱

اعتراض پورابراهیمی به کرباسیان درباره تراکنش های بانکی
در نامه ای اعلام شد:

اعتراض پورابراهیمی به کرباسیان درباره تراکنش های بانکی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به وزیر اقتصاد با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت تراکنش های مشکوک بانکی،از نشست این کمیسیون با رئیس سازمان مالیاتی در این خصوص در هفته آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمد رضا پورابراهیمی درخصوص تراکنش های مشکوک بانکی به خانه ملت گفت: در تاریخ 5 مهرماه سال جاری، نامه ای جهت تعیین تکلیف وضعیت تراکنش های بانکی به وزیر اقتصاد ارسال شد تا از طریق سازمان مالیاتی اقدامات لازم صورت گیرد.براساس بررسی های انجام شده و گزارشات ارسالی،حدود 70 درصد از این تراکنش ها به کسانی ارتباط دارند که فاقد هویت کد اقتصادی هستند.

وی افزود: اگر وزارت اقتصاد و سازمان مالیاتی هر اقدامی در این خصوص انجام دهد مورد حمایت کمیسیون اقتصادی مجلس است اما باید تراکنش های فعالان واقعی اقتصادی براساس قانون، ابلاغ ها و ملاحظاتی انجام می شد که انجام نشده است.

این نماینده مجلس با اشاره به اعتراض کمیسیون اقتصادی به نحوه عملکرد سازمان مالیاتی درباره تراکنش های بانکی عنوان کرد: مقرر شد درباره تعیین تکلیف وضعیت تراکنش های بانکی نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با رئیس سازمان مالیاتی و نمایندگان بخش خصوصی و اتاق اصناف برگزار شود و نتیجه نهایی به فعالان اقتصادی اعلام شود.

نامه پورابراهیمی به کرباسیان درباره تعیین تکلیف وضعیت تراکنش های بانکی:

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ