کد خبر: ۶۵۷۶۲
۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۸/۹

زمان ارایه گزارش صورت های مالی بانک ها / وضعیت گزارش سال ۹۵ بانک صادرات
رئیس سازمان حسابرسی در گفت وگو با بورس پرس اعلام کرد:

زمان ارایه گزارش صورت های مالی بانک ها / وضعیت گزارش سال ۹۵ بانک صادرات

رئیس سازمان حسابرسی با بیان زمان ارایه گزارش های مربوط به صورت های مالی بانک ها ، وضعیت صورت های مالی سال ۹۵ بانک صادرات را اعلام کرد.

اکبر سهیلی پور در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره آخرین وضعیت تهیه گزارش های لازم برای صورت های مالی بانک هایی که سازمان حسابرسی ، حسابرسی و بارزس قانونی آنها بوده ، اظهار داشت : طبق توافقی که با وزارت اقتصاد و بانک مرکزی به عمل آمده ، قرار شده بود صورت های مالی بانک ها با مقررات جدید تهیه و ارایه شود.

وی ادامه داد: در این میان با اصلاح یک مورد مربوط به طبقه بندی ، همه بانک های دولتی و خصوصی تحت حسابرسی این سازمان، اقدام به ارایه صورت های مالی کرده اند.

این مقام مسئول در برابر این سئوال که با این اوصاف سازمان حسابرسی چه زمانی ، گزارش های لازم را تهیه و به بانک ها و بانک مرکزی ارایه می دهد تا زمینه برگزاری مجمع سالانه مربوط به سال 95 برخی بانک ها فراهم شود؟ به بورس پرس گفت: انتظار می رود طی چند روز و حداکثر تا هفته آینده این گزارش ها نهایی و ارایه شود.

سهیلی پور در مورد وضعیت صورت های مالی سال 95 بانک صادرات که تاکنون دو بار گزارش حسابرسی و دو پیش نویس هم تهیه شده اما با ایرادات بانک مرکزی روبرو شده ، توضیح داد: با توجه به موارد اعلامی بانک مرکزی، انتظار می رود گزارش این بانک هم نهایی و امکان برگزاری مجمع با مجوز بانک مرکزی فراهم شود.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ