کد خبر: ۶۷۱۴۰
۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۸/۲۱

شروع تعمیرات اساسی پالایشگاه فرابورسی بعد از 4 سال

شروع تعمیرات اساسی پالایشگاه فرابورسی بعد از 4 سال

مدیرعامل پالایشگاه لاوان از آغاز تعمیرات اساسی و احیای واحد بنزین سازی تبدیل کاتالیستی این شرکت فرا بورسی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدعلی اخباری گفت: برنامه تعمیرات اساسی پس از ۴ سال فعالیت مستمر با هدف بهسازی و نوسازی تجهیزات و دستگاه‌های واحد بنزین سازی و با رعایت همه مسایل ایمنی انجام می شود و پس از آن واحد بنزین سازی با نهایت دقت در خط تولید مجدد قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: رعایت اصول و موازین بهداشت، ایمنی و محیط زیست و همچنین بهره گیری از خدمات نیروهای متخصص، با تجربه و کارآمد و انجام کار کیفی، سرعت مطلوب و مطابق برنامه پیش بینی شده از الزامات انجام این تعمیرات اساسی است.

اخباری اظهار داشت: تعمیرات اساسی با هماهنگی و همکاری همه واحدهای پالایشگاه لاوان انجام می شود که تاکنون نیز مقدمات کار از جمله تهیه نقشه مهندسی، تهیه و تامین مواد و تجهیزات مورد نیاز، تامین نیروی انسانی و شناسایی موانع انجام و برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

بنابراین گزارش،این عملیات با اقداماتی از جمله اجرای عملیات کک سوزی و احیای کاتالیست واحد ریفرمینگ و طرح‌های بهبود و تعویض کاتالیست راکتور واحد تصفیه با هیدروژن ، انجام بسیاری از فعالیت‌های بازرسی روی برج‌ها و ظروف‌، مبدل‌ها، کوره‌ها، پمپ‌ها و... انجام و واحد برای فعالیت در ۴سال آینده و قرارگیری در خط تولید آماده و مهیا می‌شود. واحدتبدیل کاتالیستی پالایشگاه لاوان وظیفه تولید بنزین مرغوب با درجه اکتان (خوش سوزی) بالا برای موتورهای بنزینی را بر عهده دارد و همچنین این واحد بخشی از خوراک واحدهای جانبی را نیز تامین می کند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ