کد خبر: ۶۷۲۳۳
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۸/۲۳

مشایی به دادگاه احضار شد + دلایل

مشایی به دادگاه احضار شد + دلایل

معاون رییس دولت نهم و دهم به اتهام توهین به مقام معظم رهبری، تبلیغ علیه نظام، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، توهین به مسئولان نظام و نشر اکاذیب به دادگاه احضار شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از روزنامه شرق، سایت دولت بهار که نزدیک به احمدی‌نژاد است،از احضار اسفندیار رحیم‌مشایی به اتهام توهین به مقام معظم رهبری، تبلیغ علیه نظام، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، توهین به مسئولان نظام و نشر اکاذیب خبر داد.

این روزها همه یاران احمدی‌نژاد دادگاهی می‌شوند، از علی‌اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای وی گرفته تا حمید بقایی و حتی وکلای مشترک. برخلاف جوانفکر و بقایی که در حواشی دادگاه پیدا می‌شوند یا در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها فعال‌اند اما مشائی این روزها تقریبا ناپیدا یا کم‌پیداست.

اوج حضور وی در عرصه همان زمان پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری بود که در حمایت از حمید بقایی سخنرانی می‌کرد. البته در کنار محمود احمدی‌نژاد و حمید بقایی، روز ١٥ اسفند (روز درختکاری) هم توجه همه را به خود جلب کرد. تکرار جمله‌های بهاری و به‌خصوص عبارت من اصلا خودم درختم از سوی وی همان زمان دستمایه طنز و شوخی در شبکه‌های اجتماعی شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ