کد خبر: ۶۷۲۷۳
۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۸/۲۴

زمان مجمع بانک 1000 میلیاردی بورس مشخص شد/ مجمع
بعد از مجمع دیروز دو بانک دولتی:

زمان مجمع بانک 1000 میلیاردی بورس مشخص شد/ مجمع "وبصادر" همچنان نامعلوم

بعد از برگزاری مجمع سالانه دیروز دو بانک دولتی ، زمان مجمع بانک سینا هم مشخص شد اما مجمع بانک صادرات همچنان نامعلوم است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع سالانه بانک های دولتی و خصوصی مربوط به سال مالی 95 که به دلیل مقررات بانک مرکزی و لزوم ارایه گزارش های مدنظر نهاد ناظر بازار پول و دریافت مجوز به تعویق افتاده ، طی روزهای اخیر از سر گرفته شد.

براساس این گزارش، صبح دیروز علاوه بر تشکیل مجمع سالانه بانک صنعت و معدن به عنوان نخستین بانک دولتی با حضور وزیران اقتصاد و صنعت، مجمع بانک سپه نیز به ریاست مسعود کرباسیان در محل آن بانک برگزار شد تا روند این رویداد مهم سالانه بانک ها شدت گیرد.

براساس این گزارش، در این میان بانک سینا هم 31 تیر مجمعی برای صورت های مالی 95 تشکیل داده بود ، زمان جدید این رویداد سالانه را اعلام کرد.

این بانک 1000 میلیارد تومانی اعلام کرده به دلیل عدم به حد نصاب رسیدن و رسمیت مجمع سالانه 31 تیر ، ساعت 15 روز یکشنبه 5 آذر، مجمع سالانه ایی را در هتل پارسیان انقلاب تشکیل خواهد داد.

برپایه این گزارش، این در حالی است که مجمع سالانه بانک صادرات که احتمال می رفت در آبان یا اوایل آذر برگزار شود ، به دلیل عدم انتشار آگهی طی حداقل 10 روز قبل از مجمع ، به روزهای نامعلوم ماه آینده موکول شده است.

به گفته این مقام مسئول در بانک صادرات، به محض نهایی شدن گزارش حسابرسی شده صورت های مالی 95 توسط سازمان حسابرسی، زمان برگزاری مجمع "وبصادر" با فاصله قانونی 10 روز تعیین می شود.

انتهاید پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۸/۲۴
3
0
پاسخ
چرا مسئولین بورس از اهرم فشار موجود در قانون استفاده نمیکنند؟ انها موظف به حفظ حقوق سهامداران اند.
تقریبا داره به 2 سال نزدیک میشه ، این چه بورسیه؟
چه مدیرعاملیه؟ چه نظارتیه؟
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ