کد خبر: ۶۷۲۷۹
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۸/۲۴

معرفی بزرگترین بازار رنو - نیسان و توجه به آسیا و روسیه
مدیرعامل اعلام کرد:

معرفی بزرگترین بازار رنو - نیسان و توجه به آسیا و روسیه

مدیرعامل رنو - نیسان با معرفی بزرگترین بازار در حال رشد اعلام کرد:در راستای ارتقا سودآوری به بازارهای آسیایی و روسیه روی خواهد آورد و برای کسب سهم بیشتر از بازارهای اروپایی درگیر رقابت‌های فرساینده نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از اتوموتیو نیوز،کارلوس گوسن اعلام کرد: برای سودآوری بیشتر به بازارهای آسیایی و روسیه روی خواهد آورد و برای کسب سهم بیشتر از بازارهای اروپایی درگیر رقابت‌های فرساینده نخواهد شد.

وی که برنامه‌ای محافظه‌کارانه برای گسترش بازارهای رنو - نیسان در پیش گرفته، قصد دارد وابستگی این گروه به بازارهای اروپایی را تا سال ۲۰۲۲ کاهش دهد. مطابق این برنامه که راندن به سوی آینده نامیده شده، سود عملیاتی سالانه مجموعه خودروسازی رنو-نیسان به بیش از ۷ درصد خواهد رسید. در این برنامه چین به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار در حال رشد رنو - نیسان معرفی شده است.

گوسن در دفاع از این برنامه گفت: در صورتی که نتوانیم بازارهای دیگر را تسخیر کنیم، قادر نخواهیم بود هزینه پیشرفت‌های فناوری در اروپا را تامین کنیم.

بنابراین گزارش، رنو - نیسان که پیش از سایر خودروسازان سرمایه‌گذاری بر تولید خودروهای برقی را آغاز کرده بود، در این برنامه رویکرد محتاطانه‌تری در پیش گرفته و برای به‌کارگیری فناوری‌های خودران عجله نخواهد کرد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ