کد خبر: ۶۷۳۴۳
۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۸/۲۷

پیش بینی رشد سهام سه گروه از شاخص ۸۸ هزار واحدی بورس
توسط یک کارگزاری بررسی کرد :

پیش بینی رشد سهام سه گروه از شاخص ۸۸ هزار واحدی بورس

درحالی شاخص بوس بعد از ۴ سال وارد کانال ۸۸ هزار واحدی شده که یک کارگزاری پیش بینی کرد سهام سه گروه در هفته پیش رو با اقبال بازار روبرو شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،  شاخص کل بورس در آخرین روز هفته پیش و بعد از 4 سال ( از سوم آذر 92 ) وارد کانال 88 هزار واحدی شد اما همچنان برخی سهامداران با اشاره به عدم رشد قیمت سهام اکثر شرکت ها ، رشد ماه های اخیر شاخص را واقعی ندانسته و آن را ناشی از رشد برخی شرکت های بزرگ می دانند.

با این اوصاف ، کارگزاری آبان مانند هفته های قبل ، وضعیت هفته پیش رو را برررسی و اعلام کرد انتظار می رود در شروع این هفته نیز اکثر نمادهای گروه خاکستری بازار سرمایه (گروه سیمانی)، شروعی مثبت را داشته باشند اما بواسطه چند روز رشد قیمتی و قرار داشتن در هفته ای نیمه تعطیل، داد و ستد های متعادل تری را تجربه کنند.

با توجه به افزایش تقاضای مناسب گروه غذایی طی داد و ستدهای چهارشنبه گذشته، پیش بینی می شود این هفته نیز گروه غذایی و بخصوص  نمادهای "غپاذر، غشهداب، غاذر، غدیس، بهپاک، غالبر، غشان، غمینو و غفارس" با داد و ستدهای متعادل و مثبتی همراه باشند.

احتمالا گروه سرمایه گذاری و نمادهای "وبیمه، سرچشمه، وسبحان، واتی وخارزم" این هفته نیز در کانون توجه اهالی بازار قرار داشته باشند و معاملات متعادل تری نسبت به هم گروهی ها تجربه کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ