کد خبر: ۶۸۸۹۵
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۹/۱۳

اطلاعات جدید شرکت آماده عرضه اولیه/ زمان احتمالی واگذاری ۲۰ درصد سهام

اطلاعات جدید شرکت آماده عرضه اولیه/ زمان احتمالی واگذاری ۲۰ درصد سهام

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که ظهر امروز جلسه معارفه برگزار می کند ، سود هر سهم سال مالی جاری را هم اعلام کرد تا آماده عرضه اولیه ۲۰ درصد سهام باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی درج نماد شیر و گوشت زاگرس شهرکرد در دی سال گذشته ، این شرکت کوچک ، ظهر امروز (12:30 الی 14:30) جلسه معارفه را در هتل استقلال برگزار می کند تا آماده عرضه اولیه شود.

انتظار می رود عرضه اولیه 20 درصد معادل 16میلیون سهم "زشگزا " تا آخر ماه جاری از سوی کارگزاری بورس بهگزین انجام شود.

این شرکت درحالی برخی از اطلاعات مربوط به سال جاری و سال های قبل را ارایه کرده بود که عصر دیروز هم  گزارش مربوط به سود هر سهم سال جاری را در کدال منتشر کرد که طبق آن 482 ریال سود هر سهم سال مالی اسفند جاری بوده و از این رقم 205 ریال در عملکرد نیمه اول سال جاری،محقق شده است.

در این رابطه حسابرس شرکت هم اعلام کرد: "سود خالص هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1396 مبلغ 482 ریال پیش‌بینی شده در صورتیکه بر اساس صورت‌های سود و زیان پیش‌بینی شده منضم به گزارش‌های حسابرسی مورخ 95.12.20 و 96.6.8 ، مبلغ مزبور به ترتیب 326 ریال و 419 ریال پیش‌بینی و گزارش گردیده بود. علت افزایش مزبور عمدتاً به دلیل پیش‌بینی افزایش نرخ فروش شیر نسبت به پیش‌بینی اولیه می‌باشد. مضافاً نرخ فروش شیر و خرید مواد اولیه، بر اساس نرخ‌های بازار در تاریخ این گزارش پیش‌بینی شده است. تحقق درآمد حاصل از فروش شیر و هزینه مواد اولیه مصرفی پیش‌بینی شده منوط به ثبات شرایط حاکم بر بازار می‌باشد."

براساس این گزارش، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد ، از زیرمجحموعه های بنیاد مستضعفان بوده و در زمینی به مساحت 300 هکتار، دارای 5 هزار گله بوده و سال گذشته قادر به تولید بیش از 30 هزار تن شیر و 28 هزار تن محصولات زارعی و 600 تن محصول باغی شده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ