کد خبر: ۶۸۹۳۵
۰:۰ - ۱۳۹۶/۹/۱۵

جابجایی در هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی/ مدیر سابق فرابورس رفت

جابجایی در هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی/ مدیر سابق فرابورس رفت

با تصمیم وزیر اقتصاد، مدیرکل سابق دفتر وزارتی وزارت اقتصاد جایگزین معاون واگذاری سازمان خصوصی‌ سازی و مدیر سابق فرابورس شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مسعود کرباسیان طی احکامی، علیرضا آل احمد، داود خانی، محمد حسینی و زهره عالی‌پور را به عنوان اعضای هیات عامل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

با این رویداد حسن محمدتبار که از دی 91 با حکم وزیر اقتصاد، معاون واگذاری و امور سهام این سازمان شده بود از سازمان خصوصی سازی رفت و محمد حسینی وارد شد. محمدتبار پیش از آن حدود سه سال و نیم معاون عملیات و نظارت شرکت فرابورس و برای چند ماه هم مدیرعامل کارگزاری بانک ملت بود.

علاوه بر این میرعلی اشرف پوری حسینی رئیس کل سازمان خصوصی سازی نیز طی علیرضا آل احمد را به عنوان معاون شرکتها و قیمت گذاری بنگاه ها، داود خانی را به عنوان معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی، محمد حسینی را به عنوان معاون نظارت، امور حقوقی و قراردادها و زهره عالی پور را به عنوان معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

بنابراین گزارش، محمد حسینی پیش از این به عنوان مدیر کل دفتر وزارتی وزارت اقتصاد و زهره عالی پور به عنوان عضو هیات عامل و معاون نظارت، امور حقوقی و قراردادهای سازمان خصوصی سازی مشغول به فعالیت بوده‌اند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ