کد خبر: ۶۹۰۹۱
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۹/۲۰

سناتورهای آمریکا خواستار استعفای ترامپ شدند

سناتورهای آمریکا خواستار استعفای ترامپ شدند

یک گروه از سناتورهای کنگره آمریکا بار دیگر خواستار کناره‌گیری ترامپ به دلیل اتهامات مربوط به فساد اخلاقی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از هیل،تعدادی از سناتورهای کنگره آمریکا از جمله برنی سندرز، کوری بوکر و جف مرکلی مجددا درخواست استعفای دونالد ترامپ از ریاست‌جمهوری آمریکا را به دلیل اتهامات اخیر مربوط به فساد اخلاقی مطرح کردند.

این سه سناتور کنگره آمریکا پیش از این نیز درخواست کناره‌گیری ترامپ را مطرح کرده بودند اما پس از کناره‌گیری اخیر چندین قانونگذار کنگره به دلایل مشابه، درخواست را مجددا مطرح کرده‌اند.

برنی سندرز در برنامه میت د پرس گفت: ترامپ نیز باید اقدام مشابه سناتور ال فرانکن را انجام داده و به خاطر اتهامات فساد اخلاقی استعفا دهد.

سناتور بوکر هم در برنامه وایس نیوز گفت: اخیرا شاهد اقدام به جا و شایسته سناتور ال فرانکن در کناره‌گیری از سمت به دلیل اتهامات اخلاقی بودیم. سوال من اینجاست که چرا ترامپ همین کار را انجام نمی‌دهد. اتهاماتی که علیه وی مطرح است بسیار جدی‌تر است و پای زنان بیشتری نیز به میان آمده است.

بنا بر این گزارش، سناتور فرانکن به دنبال اتهامات مربوط به فساد اخلاقی سرانجام روز پنج‌شنبه از سمت کناره‌گیری کرد. جان کونیرز نماینده میشیگان نیز روز سه‌شنبه به دلایل مشابه استعفا کرده بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ