کد خبر: ۶۹۱۹۵
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۹/۲۲

علت توقف نماد امروز
مدیران نظارت بر ناشران و بازارها و بورس ها به بورس پرس خبر دادند:

علت توقف نماد امروز "های وب" / معاملات امروز تایید نشد

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس علت توقف نماد امروز "های وب را اعلام کرد و مدیر نظارت بر بازارها و بورس ها از عدم تایید و ابطال معاملات امروز این شرکت خبر داد.

سعید محمد علیزاده در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره علت توقف نماد امروز نماد "های وب" اظهار داشت : این تصمیم به علت بروز ابهامات جدید بود.

وی ادامه داد: این ابهامات مربوط به بعد از انتشار توضیحات شرکت و بازگشایی هفته پیش نماد و ناشی از ارزشگذاری سهام بوده و قرار است استعلام کانون کارشناسان رسمی دادگستری دریافت شود.

این مقام مسئول تاکید کرد : بنابراین سازمان بورس با توجه به اهمیت واگذاری 17 درصد سهام های وب ( که با  اعلام دیروز قیمت 1000 تومانی هر سهم همراه بود) تصمیم به توقف نماد گرفت تا نتیجه استعلام از مراجع دریافت و بررسی های لازم انجام شود.

به گفته علیزاده ، زمان بازگشایی نماد هم معاقبا" اعلام خواهد شد.

معاملات امروز "های وب" باطل شد

محسن خدابخش مدیر نظارت بر بازارها و بورس های سازمان بورس هم به بورس پرس گفت : با توجه به اثر اعلام قیمت پایه هر سهم در واگذاری بلوک 17 درصدی ، معاملات امروز "های وب" تایید نشد.

براساس این گزارش، در جریان معاملات امروز، بیش از 91.4 میلیون سهم "های وب" با رشد 5 درصدی قیمت و به ارزش 57.2 میلیارد تومان معامله شد و قبل از توقف نماد هم صف خرید بیش از 3 میلیونی با قیمت 627 تومان تشکیل شده بود.

امروز 2,940 سهامدار حقیقی و 3 حقوقی اقدام به خرید از 1,499 فعال حقیقی و 35 حقوقی کرده بودند که همه معاملات "های وب" باطل شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» امیرحسین | ساعت ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۹/۲۲
0
0
پاسخ
من نمی فهمم مللکت قانون نداره هر کاری دوست دارن می کنن
اگه هر سهمی مثبت خورد می خواین ببندین که باید نصف بازار امروز می بستین من که می رم از بورس سهام هام خارج می کنم می برم بازار طلا و الا حداقل مالت زیر سرته کسی هم نمی تونه جلو خرید و فروشتو بگیره


پاسخ:
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ