کد خبر: ۷۳۰۸۰
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

مدیر یک سایت متخلف بورسی به ۶ ماه حبس محکوم شد/ تکلیف دیگر متخلفین
مدیر حقوقی و انتظامی سازمان بورس:

مدیر یک سایت متخلف بورسی به ۶ ماه حبس محکوم شد/ تکلیف دیگر متخلفین

مدیر حقوقی و انتظامی سازمان بورس از صدور حکم ۶ ماه حبس برای مدیر یکی از سایت های متخلف توسط دادستانی خبر داد و پیش بینی کرد در آینده ای نزدیک تکلیف دیگر متخلفین روشن شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدعلی شیری زاده با بیان اینکه طی چند سال اخیر با گسترش استفاده از فضای مجازی میان سرمایه گذاران بورسی، عده ای سودجو اقدام به فعالیت هایی کردند که عملا بدون مجوز و همراه با تخطی از قوانین بود، به سنا گفت: سال گذشته نهاد حقوقی سازمان بورس، اقدام به معرفی سایت ها و کانال های متختلف بورسی به مراجع قضایی کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا، معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور رای خود را در خصوص یکی از سایت های متخلف اعلام کرد و مدیر این سایت به 6 ماه حبس محکوم شد.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از سایت ها و کانال ها بدون داشتن مجوز، مشاوره سرمایه گذاری و سبدگردانی انجام می دادند، ادامه داد: یکی از سایت های متخلف، پس از فیلتر شدن توسط معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور،  اقدام به تغییر دامنه از IR به COM کرد. با این وجود پیگیری ها در خصوص این سایت متخلف ادامه داشت و در هفته جاری رای دادگاه در این زمینه اعلام شد.

به گفته شیری زاده، با توجه به اینکه سازمان بورس، مصرانه به دنبال برخورد با سایت ها و کانال های تلگرامی متخلف است، پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک تکلیف دیگر متخلفین نیز روشن شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ