کد خبر: ۷۳۰۹۰
۰:۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

تفسیر مدیرعامل از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت سهام

تفسیر مدیرعامل از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت سهام "فولاد" طی ۶ ماه

مدیرعامل فولاد مبارکه افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت سهام شرکت طی ۶ ماه اخیر را نشانه ایی برای عملکرد مثبت دانست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهرام سبحانی در جلسه کمیته مدیریت فولاد مبارکه و پس از استماع گزارش نواحی و معاونت های مختلف شرکت، به موفقیت این شرکت در نخستین دورۀ ارزیابی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) و کسب عنوان سرآمدی و تقدیرنامه پنج ستاره و همچنین راهیابی فولاد مبارکه به جایزۀ جهانی تعالی سازمانی اشاره کرد و گفت: سهام "فولاد" از زمان مجمع سالانه در تیرماه تاکنون بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: این روند مثبت و افزایش ارزش سهام سهامداران حقیقی و حقوقی فولاد مبارکه نشان دهنده عملکرد مثبت کارکنان شرکت است.بدون شک ادامۀ موفقیت در شرکت و به طور کلی در همه بنگاه های اقتصادی به سلامت، شادابی و ارتقای ایمنی کارکنان مجموعه بستگی دارد. از این رو ضرورت دارد کارکنان شرکت و پیمانکاران دستورالعمل های ایمنی را با جدیت رعایت کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت توسعه های زیر سقف فولاد مبارکه ، افزود: توسعه ها باید با هماهنگی کامل بهره بردار ناحیه صورت گیرد تا بدون وارد آوردن هرگونه مانع و خلل در تولید، تحقق اهداف بهره بردار را نیز در بر داشته باشند.

سبحانی با تأکید بر مدیریت زمان در تحویل محصول به مشتریان گفت: تحویل به موقع سفارش به مشتری نقشی ارزنده در جلب رضایت مشتریان دارد. از این رو باید تمامی برنامه ها در این زمینه به بهترین شکل ممکن اجرا شود. به خاطر داشته باشیم مدیریت زمان نه تنها برای فولاد مبارکه، بلکه برای مشتریان نیز میتواند ارزش افزودۀ بیشتری را به همراه داشته باشد.
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ