کد خبر: ۷۳۱۱۹
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

تحلیلی جالب از نحوه حرف زدن ترامپ ؛ مانند کودک 8 ساله

تحلیلی جالب از نحوه حرف زدن ترامپ ؛ مانند کودک 8 ساله

تحلیل‌ صحبت‌ها و واژه‌های به کار گرفته شده توسط ۱۵ رئیس‌جمهوری آمریکا از ۱۹۲۹ نشان می‌دهد ترامپ از همگی آنها پایین‌تر است و همانند یک بچه ۸ ساله حرف می‌زند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،روزنامه ایندیپندنت اعلام کرد: تحلیل جدیدی از نخستین ۳۰ هزار واژه به کار گرفته شده از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در  این سمت مشخص کرد سطح خواندن وی بین 3 تا 7 است که کمتر از هر رئیس جمهور دیگر از ۱۹۲۹ است.

دستور زبان و واژگان ترامپ هم نسبت به هر رئیس جمهور دیگری از زمان هربرت هوور سی و یکمین رئیس جمهوری آمریکا از ۱۹۲۹ تا ۱۹۳۳ واقعا ساده است و اصلا پیچیده نیست.این مقایسه و سنجش بر مبنای مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و کنفرانس‌های خبری تمام ۱۵ رئیس جمهوری از زمان ۱۹۲۹ است که توسط پایگاه داده‌ای Factba.se صورت گرفته است.

تحلیل‌های صورت گرفته برای به دست آوردن اطلاعات در سطح درک مطلب، تنوع استفاده از واژگان و میزان پیچیدگی آنها صورت گرفته و در همگی آنها ترامپ کمترین رتبه را به دست آورده است.میانگین استفاده ترامپ از سیلاب‌ها در هر واژه کمتر از ۱۴ رئیس جمهور از ۱۹۲۹ است و وی از واژه‌های منحصر به فرد کمتری هم استفاده می‌کند.

بیل فریشلینگ مدیر این پایگاه داده‌ای گفت: استفاده ترامپ از واژه‌ها در مقایسه با ۱۴ رئیس جمهوری پیش از وی تا ۱۹۲۹ بسیار کمتر است.

موضوع مربوط به سلامت روان ترامپ اخیرا نقل محافل است به طوری که مایکل وولف نویسنده کتاب آتش و خشم: در کاخ سفید ترامپ به این مساله اشاره کرده است. وی در این کتاب مدعی شده خانواده، دوستان و همکاران ترامپ همگی آمادگی وی را برای ریاست جمهوری زیر سوال برده‌اند.

انتهای پیام

     

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ