کد خبر: ۷۳۱۸۲
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

توضیح وزیر اقتصاد درباره عدم واریز سود سهام عدالت بعد از ۵ روز

توضیح وزیر اقتصاد درباره عدم واریز سود سهام عدالت بعد از ۵ روز

وزیر اقتصاد عدم واریز سود سهام عدالت مشمولان از زمان اعلام پرداخت ها را منوط به بررسی سازمان خصوصی سازی دانست و گفت: ۱۴ میلیون نفر هنوز شبای خود را اعلام نکرده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مسعود کرباسیان درخصوص عدم دریافت سود سهام عدالت برخی مشمولان با گذشت 5 روز به مهر گفت: علت این امر را از سازمان خصوصی سازی جویا خواهم شد.البته ۱۴ میلیون نفر هنوز کد شبا را به سازمان خصوصی سازی و سامانه سهام عدالت اعلام نکرده اند که بر این اساس ممکن است برخی که هنوز سودی دریافت نکرده اند، در زمره این ۱۴ میلیون نفر باشند.

بنابراین گزارش، اگرچه رئیس جمهور روز دوشنبه هفته گذشته دستور واریز سود سهام عدالت را صادر کرده و از 19 دی ماه نیز کار واریز مبالغ به حساب بانک ها از سوی سازمان خصوصی سازی آغاز شده اما برخی بانک ها هنوز سود مشمولان را به شماره شبای آنها واریز نکرده اند.

زمانی که دولت اعلام کرد مشمولان کد شبا را به سامانه سهام عدالت اعلام کنند، رقابت فشرده و تنگاتنگی همراه با تبلیغات گسترده از سوی بانک ها آغاز شد و همه شعب بانکی بسیج شده بودند تا شماره شبای حساب هر کسی را که در بانک آنها گشایش حساب کرده از طریق پیامک یا اطلاع رسانی های متنوع صادر کنند. در حالی که اکنون با گذشت 5 روز برخی بانک ها هنوز سودی را به حساب مشمولان واریز نکرده اند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ