کد خبر: ۷۳۲۰۷
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

هاشمی‌شاهرودی به ایران برگشت/ بیاینه مجمع تشخیص مصلحت

هاشمی‌شاهرودی به ایران برگشت/ بیاینه مجمع تشخیص مصلحت

مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیانیه‌ای اعلام کرد: بستری‌شدن رییس این مجمع در یکی از بیمارستان‌ های آلمان برخلاف تمایل ایشان بوده که پس از طی روند درمانی به ایران مراجعت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از روزنامه شرق، آیت ا...محمود هاشمی‌شاهرودی روز پنجشنبه آلمان را ترک کرد و به ایران بازگشت.

مجمع تشخیص مصلحت نظام روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد: بستری‌شدن ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستان‌های آلمان بنا بر توصیه اکید گروه پزشکی و برخلاف تمایل ایشان بوده و پس از بهبودی و طی روند درمانی در آلمان به ایران مراجعت کرده‌اند و در این مجمع و جایگاه‌های دیگر در خدمت مردم و انقلاب خواهند بود.

در این راستا،رسانه صدای آلمان ضمن اعلام اینکه شاهرودی از مصونیت دیپلماتیک استفاده کرده و به ایران بازگشته، مدعی شد برخی رسانه‌های آلمانی از اعتراض‌هایی به حضور وی در آلمان خبر دادند.

روزنامه آلمانی هانوفرشه آلگمانیه هم ۱۵ دی در گزارشی مدعی شد دولت ایالت نیدرزاکسن که شهر هانوفر محل بستری شاهرودی در آن قرار دارد و همچنین اشتفان وایل نخست‌وزیر این ایالت، نامه‌ای اعتراض‌آمیز در مورد حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دریافت کرده‌اند. فولکر بک سیاست‌مدار حزب سبزهای آلمان نیز علیه شاهرودی شکایت‌نامه‌ای تنظیم کرده و به دادستانی آلمان ارائه داده است.

بنابراین گزارش،سوم دی ماه بود که فرزند شاهرودی از تعطیلی دروس وی برای تکمیل دوره درمانی خبر داده بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ