کد خبر: ۷۳۲۲۲
۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

تحقق۸۰ درصدی سود زیرمجموعه تاپیکو و  عرضه چند محصول جدید
مدیرعامل خبر داد:

تحقق۸۰ درصدی سود زیرمجموعه تاپیکو و عرضه چند محصول جدید

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ضمن اعلام افزایش ۲۵ درصدی فروش و تحقق حدود ۸۰ درصدی سود ایرانول طی ۹ ماه سال جاری، از ورود چند محصول جدید طی چند ماه آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، عیسی اسحاقی گفـت: در سال ۹۵ با افزایش سهم بازار، در بین چهار شرکت تولید‌کننده روغن، بیشترین رشد سود را به خود اختصاص دادیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته برای اولین بار رکورد فروش محصولات نهایی را شکستیم و سود شرکت افزایش پیدا کرد، تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۵ و طی ۶ ماه سال جاری، با کاهش ۳۰ درصدی خام‌فروشی، افزایش فروش محصول نهایی ادامه پیدا کرد و سهم بازار ایرانول در بین چهار شرکت روانکار افزایش یافت.

این مقام مسئول با بیان اینکه طی سال گذشته و جاری بیشترین صادرات محصول نهایی را به کشورهای همسایه داشتیم، گفت: برای اولین بار با همکاری پتروناس، روغن کشتی را به بازار عرضه کردیم و در آینده نیز تولید روغن‌های صنعتی، موتوری و گریس را با تاییدیه‌های خودروسازان بین‌المللی با همکاری پتروناس به بازار عرضه می‌کنیم.

اسحاقی از ورود چند محصول جدید طی چند ماه آینده به بازار خبر داد و گفت: به زودی استراتژی ۱۴۰۴ ایرانول نهایی می‌شود و براساس این استراتژی تا سال ۱۴۰۰، ۱۰ پروژه توسعه‌ای جزو برنامه‌های ایرانول است.بهره‌برداری از تولید روغن الوند در آبادان پس از ۳۶ سال و بهره‌برداری از پایانه صادراتی ایرانول در بندر امام‌ از پروژه‌های مهم سال جاری بود.

وی افزود: پروژه پایانه صادراتی ایرانول در بندر امام‌ که از پروژه‌های مهم و استراتژیک ایرانول است در زمینی با مساحت 2.5 هکتار و با ظرفیت مخازن ۲۵ هزار متر‌مکعب آماده افتتاح است و با بهره‌برداری از این پایانه ذخیره‌سازی محصولات صادراتی ایرانول به سه ماه افزایش می‌یابد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ