کد خبر: ۷۳۲۵۶
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

زمان واریز مابقی سود سهام عدالت مشخص شد
مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی:

زمان واریز مابقی سود سهام عدالت مشخص شد

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: مابقی سود سهام عدالت افرادی که سال ۹۵ تا سقف یک میلیون‌ تومان را تکمیل کرده‌ و یا جزء تخفیف‌های دو دهک پایین جامعه هستند،تا عید واریز می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،جعفر سبحانی در مورد واریز سود سهام عدالت به ایلنا گفت: بدون‌استثناء برای تمام مشمولینی‌ که تاکنون شماره شبا را به سامانه سازمان خصوصی‌سازی وارد کرده‌اند از روز 19 دی‌ماه سود سهام عدالت برای بانک های عامل‌ واریز شده است.

وی افزود: البته در این بین مواردی هم پیش آمده به عنوان مثال ممکن است برای برخی از افراد پیامک نرفته باشد،برای افرادی که در بانک ملت حساب دارند پیامک دریافتی وجه ارسال اما پیامک ‌پرداخت ارسال نمی‌شود یا در برخی دیگر از بانک‌ها از مبلغی کمتر پیامک ارسال نمی‌کنند.با توجه به تماس‌هایی که در این مدت با ما داشتند تاکنون برای همه مشمولین ( ۳۳ میلیون نفر ) وجه از سوی سازمان خصوصی‌سازی صادر و به حساب مشمولین واریز شده است.

این مقام مسئول در پاسخ به پرسش آیا افرادی که شماره شبا نداشته اما دارای سهام عدالت هستند می‌توانند هم اکنون برای دریافت شماره شبا اقدام کنند؟ گفت: بله این افراد می‌توانند این شماره را از بانک عامل دریافت کنند و ظرف مدت دو تا سه هفته و پس از راستی‌آزمایی از سوی سازمان خصوصی‌سازی( که آیا این شماره شبا برای این فرد هست یا خیر و یا اینکه این شماره مسدود نشده باشد) برای دریافت سود سهام عدالت اقدام کنند.

سبحانی ادامه داد: از روز سه‌شنبه که سود سهام عدالت واریز شده تاکنون هر روز بسیاری از مشمولین شماره شبا را وارد سامانه می‌کنند و سود را نیز دریافت خواهند کرد.تاکنون سود سهام سال ۹۵ برای افرادی که تا سقف یک میلیون‌ تومان را تکمیل کرده‌ و یا جزء تخفیف‌های دو دهک پایین جامعه (کمیته امداد و سازمان بهزیستی) هستند، واریز شده است.البته این افراد تاکنون ۵۰ هزار تومان دریافت کرده‌اند و مابقی آن را تا عید دریافت خواهند کرد.

وی گفت: مطابق قانون‌ تجارت، شرکت‌های زیرمجموعه سهام عدالت از زمان برگزاری مجامع تا ۸ ماه فرصت دارند سود سهام عدالت را پرداخت کنند و زمانی که سود شرکت‌ها دریافت شود، مابقی سود سهام عدالت پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» علی | ساعت ۱۷:۳ - ۱۳۹۷/۱/۲۳
0
0
پاسخ
کی واریز میشه سهام؟
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ