کد خبر: ۷۴۱۰۸
۱۰:۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

یک بانک سرمایه گذاری فرانسه آماده همکاری با ایران

یک بانک سرمایه گذاری فرانسه آماده همکاری با ایران

مسئولان بانک سرمایه گذاری دولتی بی.پی.آی از آمادگی برای همکاری با ایران در زمینه فاینانس پروژه های اقتصادی دو کشور خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایرنا،محمد خزایی معاون وزیر اقتصاد در دیدار با رئیس بانک سرمایه گذاری دولتی بی.پی.آی اعلام کرد: ایران آماده است با این بانک در زمینه ایجاد یک افق همکاری بانکی درازمدت و با هدف بهره مند شدن شرکت های فرانسوی و ایرانی از مزایای آن همکاری کند.

وی ادامه داد: اینجا هستیم تا در مورد تسهیل مسیر سرمایه گذاری و حمایت از فعالیت شرکت های دو کشور صحبت کنیم. برای ما تعیین محدوده همکاری مالی در بلندمدت که شرکتهای دو طرف بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند، بسیار مهم است.واگذاری پروژه ها،جذب تامین مالی خارجی ،حرکت در مسیر توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی داخلی را بخاطر احتیاط و ترس سایر کشورها و شرکت های خارجی از سرمایه گذاری و تامین مالی پروژه های اقتصادی و تجاری، متوقف نخواهیم کرد.

مسئولان بانک سرمایه گذاری دولتی فرانسه نیز در این دیدار اعلام کردند با حمایت دولت فرانسه این بانک کاملا آماده است تا با ایران در زمینه فاینانس پروژه های اقتصادی دو کشور همکاری کند.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ