کد خبر: ۷۴۱۵۴
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

بقایی: مردم قضاوت کنند دزد کیست؟

بقایی: مردم قضاوت کنند دزد کیست؟

معاون اجرایی احمدی نژاد با اعلام گزارشی از سومین جلسه دادگاه ، درباره پاداش به 16 عضو دولت قبل ، گفت: مردم قضاوت کنند دزد کیست؟

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایلنا، حمید بقایی بعد از پایان سومین جلسه رسیدگی به اتهامات در شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان تهران در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه جلسه بعدی رسیدگی چهارشنبه آتی است، گفت: امروز درباره ادعای نهاد ریاست‌جمهوری صحبت کردیم و گفتیم در زمان دولت دهم به دلیل زحماتی که اعضای دولت کشیده بودند با نظر رئیس‌جمهور به ۱۶ نفر از اعضای دولت به دلیل اینکه اضافه کار نگرفته و برای سفرهای استانی حق ماموریت نگرفته بودند، پاداشی داده شود.

وی افزود: بعدا قسط‌ های این پاداش در صندوق شهیدان رجایی و باهنر تسویه شد،متاسفانه بعد از روی  کار آمدن دولت یازدهم اعضای این دولت از جمله جهانگیری به صورت غیرقانونی این صندوق را تصرف کرده و وجوه شخصی ما که در صندوق بود را به نفع خود ضبط کردند.

بقایی ادامه داد: بعد از این اقدام در صندوق شهیدان رجایی و باهنر علیه ما اعلام جرم کردند و گفتند اختلاس کردند،اینها پول ما را بالا کشیدند بعد علیه ما اعلام جرم می‌کنند. حالا مردم قضاوت کنند دزد کیست؟

وی در رابطه با دفاعیات خود در رابطه با علنی بودن دادگاه تاکید کرد: ما یک بیانیه‌ای آماده کردیم.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ