کد خبر: ۷۵۸۶۵
۰:۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

"وپارس" با اعلام علت اصلی تعدیل منفی ۱۳۹ درصدی آماده بازگشت شد

بانک پارسیان علت اصلی تغییر پیش بینی سود به زیان و تعدیل ۱۳۹ درصدی در عملکرد ۹ ماهه را اعلام کرد تا همه شرایط بازگشایی نماد را فراهم کرده باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در آخرین تحولات مربوط به بانک پارسیان ، این بانک علت تغییر پیش بینی سود به زیان در عملکرد 9 ماهه را اعلام کرد تا همه شرایط لازم برای بازگشایی نماد را فراهم کند که احتمالا" همراه با بانک صادرات ( درصورت نهایی کردن نامه به پیش بینی درآمد سال جاری) و در روزهای پایانی سال خواهد بود.

براساس این گزارش، "وپارس" 2.3 هزار میلیارد تومانی قبل از انتشار اطلاعات مربوط به عملکرد ماهیانه و صورت های مالی میاندوره ایی، برای سال مالی جاری 51 ریال سود پیش بینی کرده بود اما در پایان آذر ، با تعدیل منفی 139درصدی، 291 ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرد که توضیحی در این مورد نداده بود.

حال بانک پارسیان در قالب اطلاعیه " افشای اطلاعات با اهمیت (تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم - گروه الف) در این باره توضیح داد : علت اصلی عدم تحقق سود هر سهم پیش بینی شده برای سال 96 ایجاد فضای رقابتی در جذب منابع و عدم کاهش بهای تمام شده پول طبق انتظارات پیش بینی شده بوده است.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ