کد خبر: ۷۵۹۱۳
۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

توضیحات رییس شورای رقابت در مورد قیمت نهایی یک محصول و عملکرد سایپا

توضیحات رییس شورای رقابت در مورد قیمت نهایی یک محصول و عملکرد سایپا

رئیس شورای رقابت با بیان اینکه هنوز قیمت نهایی کوئیک مشخص نیست، گفت: چنانچه قیمت نهایی شورا از قیمت پیشنهادی کمتر باشد سایپا باید مابقی پول‌ها را به خریداران برگرداند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اواخر دی‌ سال جاری براساس اعلام شرکت سایپا فروش فوری و پیش‌فروش خودروی کوییک آغاز شد. سایپا در بخشنامه خود به نمایندگی های فروش برای کوییک دنده‌ای ساده قیمت 32.9 میلیون تومان، اتوماتیک فول 39.8 میلیون تومان و اتوماتیک فول‌پلاس 42 میلیون تومان را پیشنهاد کرده اما در ادامه اعلام کرد، قیمت نهایی این خودروها  پس از تأیید شورای رقابت در دعوتنامه‌ها اعلام خواهد شد.

در حال حاضر با گذشت حدود دو ماه از آغاز پیش فروش خودروی کوئیک تحویل آنها توسط شرکت آغاز شده و سایپا اعلام کرده هنوز قیمت این خودرو مشخص نیست و با همان قیمت‌های پیشنهادی قبلی محصولات تحویل مشتریان قرار می‌گیرد.

رضا شیوا با اشاره به اینکه اطلاعات ارسالی خودروی کوئیک به شورای رقابت ناقص بود و اخیراً کامل شده به تسنیم گفت: در حال حاضر شورای رقابت مشغول بررسی  اطلاعات ارسالی سایپا برای کوئیک است و هنوز به جمع بندی نرسیده است.

وی درباره تکلیف خریدارانی که این خودرو را خریداری کرده‌اند، افزود: هنوز قیمت نهایی کوئیک مشخص نیست اما چنانچه قیمت نهایی شورای رقابت برای این خودرو از قیمت پیشنهادی کمتر باشد شرکت باید مابقی پول‌ها را به خریداران برگرداند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ