کد خبر: ۷۵۹۲۶
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

نمره عبده تبریزی به شعار سال / عوامل عدم تحقق اهداف دولت

نمره عبده تبریزی به شعار سال / عوامل عدم تحقق اهداف دولت

عضو شورای عالی بورس گفت: اگر بخواهیم به دولت نسبت به تلاش‌هایی که انجام داده نمره‌ای بدهیم از نظر من آن نمره از ۱۰ نمره، هفت است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،حسین عبده تبریزی به ایسنا گفت: دولت برای سرعت گرفتن اشتغال با محدودیت‌های بسیاری روبه‌رو بوده چرا که تعداد افراد آماده به کار در جامعه فراوان است و در واقع توازنی بین عرضه و تقاضای کار وجود ندارد.با وجود اینکه گفته می‌شود حداقل 900 هزار نفر در استان به اشتغال مشغول شده‌اند، اما تعداد بیکاران به همین تعداد اضافه خواهد شد زیرا تقاضای کار قابل ملاحظه است.

وی افزود: تصمیمی که دولت در خصوص ارز گرفته لزوما به نفع اشتغال نیست، ولی به دلیل آنکه یک چشم‌انداز بلندمدت را در نظر داشته این تصمیم را اتخاذ کرده بنابراین می‌توان گفت دولت به دلیل محدودیت‌هایی که داشته در رابطه با شعاری که برای سال جاری در نظر گرفته شد در برنامه‌های خود این امر را محقق نکرده است.

عبده تبریزی تاکید کرد: شرایطی که دولت در آن قرار دارد به گونه‌ای است که باید فشارهای بین‌المللی، فشار از سوی ترامپ، مسائل منطقه‌ای، مشکلات حوزه خاورمیانه و افریقا و مسائل اقتصاد و سیاسی را تحمل کند و این عوامل بر محقق نشدن اهداف دولت تاثیر گذاشته است.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ