کد خبر: ۷۵۹۴۹
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

تولید اولین کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ توسط میدکو

تولید اولین کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ توسط میدکو

اولین کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ در مجتمع مس و کاتد مسی شرکت بابک مس ایرانیان با حضور مدیرعامل هلدینگ میدکو و جمعی از مدیران و دست اندرکاران این پروژه در روز جاری تولید شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،اولین کاتد مس به روش تانک بایو لیچینگ ( استحصال مس با استفاده از باکتری) در مجتمع مس و کاتد مسی شرکت بابک مس ایرانیان با حضور علی اصغر پورمندمدیرعامل هلدینگ میدکو و جمعی از مدیران و دست اندرکاران این پروژه در روز جاری تولید شد.

مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد و به عنوان رییس هیأت مدیره میدکو در تماس تلفنی اظهار داشت: امروز یک روز تاریخی نه تنها برای میدکو بلکه برای ایران است و تنها کشوری است که توانست با درایت، شجاعت، مدیریت و تلاش مجدانه مدیران متخصص  میدکو  برای اولین بار در دنیا به این مهم دست پیدا کند.

پورمند نیز گفت: امروز روزی تاریخی برای صنعت مس در دنیا است. این مهم امری است شجاعانه از طرف فرزندان این انقلاب و هدیه ای است به ملت بزرگ ایران و در رأس آنها جناب قاسمی و گروه مالی پاسارگاد که همواره با حمایت های بی دریغ  ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داده اند .

بنا براین گزارش،از مزایای اصلی روش تانک بایولیچینگ می توان به حذف کوره های ذوب و درنتیجه کاهش قابل ملاحظه آلایندگی و همچنین صرفه جویی در مصرف آب و منابع انرژی در راستای حمایت از محیط زیست و  مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ