کد خبر: ۷۵۹۸۱
۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

پردیس درختکاری

پردیس درختکاری "آپ" افتتاح شد/اهدای هزار اصله نهال

مراسم افتتاحیه پردیس درختکاری شرکت آسان پرداخت در پارک فناوری پردیس تهران با اهدای هزار اصله نهال درخت به طبیعت سبز ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مراسم افتتاحیه پردیس درختکاری آپ روز گذشته در هفته منابع طبیعی و در پارک فناوری پردیس تهران با حضور مدیران ارشد شرکت آسان­ پرداخت­،محمدهادی حیدرزاده مشاور معاون خدمات شهری شهرداری تهران، امیرحسین نیک­ گفتار مشاور پارک فناوری پردیس، محمدحسین قراییان معاون فنی اجرایی پارک فناوری پردیس و محسن­ گلی مدیر طرح ملی نهضت درختکاری و جمعی از دوستداران محیط زیست برگزار شد.

محسن­ گلی با اشاره به تقارن این مراسم با هفته منابع طبیعی گفت: تمامی مجموعه ­های دوستدار محیط­ زیست می­ توانند با اختصاص قسمتی از هزینه ­های تبلیغات پایان سال خود به درختکاری در این برنامه مهم مشارکت کنند، شرکت آسان پرداخت نیز با حمایت از طرح نهضت درختکاری تعداد هزار اصله نهال درخت را به طبیعت سبز ایران زمین هدیه کرد.

بنابر اعلام این شرکت حوزه پرداخت، در جریان عملیات اجرایی پردیس آپ مقرر است در دو فاز، تعداد هزار اصله نهال درخت با حمایت آسان پرداخت پرشین به صورت 500 اصله نهال درخت در پارک فناوری پردیس و 500 اصله نهال در پارک فناوری زنجان کاشته و نگهداری شوند.

"آپ" در راستای حساس کردن افکار عمومی و جامعه 17 میلیونی کاربران همواره تلاش داشته تا هموطنان را در زمینه توجه به مسایل فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی تشویق کند و در جهت ایفای نقش مسئولیت‌­های اجتماعی، علاوه بر رعایت کامل قوانین و مقررات، در حوزه‌های مشارکتی همچون فعالیت‌های حفظ محیط­ زیست و منابع طبیعی، حمایت از موسسات خیریه، حمایت از جوامع علمی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در حوزه پرداخت الکترونیک همواره پیشگام بوده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ