کد خبر: ۷۹۲۵۲
۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۲/۲۲

درخواست حسین الله‌کرم از مجلس برای صدور عدم کفایت رئیس‌جمهور

درخواست حسین الله‌کرم از مجلس برای صدور عدم کفایت رئیس‌جمهور

حسین الله‌کرم در واکنش به خروج آمریکا از برجام در بیانیه شورای هماهنگی حزب‌الله از مجلس خواست تا عدم کفایت رئیس‌جمهور را صادر کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین الله‌کرم دبیر شورای هماهنگی حزب‌الله اقدام به انتشار بیانیه شورای هماهنگی حزب‌الله در مورد خروج آمریکا از برجام در اینستاگرام کرد و از مجلس خواست تا  عدم کفایت رئیس‌جمهور را صادر کند.

متن بیانیه :

بیانیه شورای هماهنگی حزب‌الله با تبریک خروج آمریکا از برجام، تحلیل دقیق از عملکرد آینده آمریکا و اروپا و طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور؛ به نظر می‌رسد استراتژی ناکارآمد و اشتباه اعتماد بدون پشتوانه طی دوازده سال مذاکرات هسته‌ای با شیطان بزرگ خصوصا ازدست‌دادن زمان گرانسنگ ۵ سال اخیر که منجر به حداقل۲۳۰میلیارد دلار ضرر و زیان ناشی ازبین‌بردن توانمندی هسته‌ای طی اجرای برجام گردید، کافی باشد تا مجلس عدم کفایت رئیس‌جمهور را صادر کند تا حداقل ۳ سال باقی‌مانده از ریاست‌جمهوری یازدهم {دوازدهم} به آن همه ضرر و زیان اضافه نشود.

بر همین اساس توجه همگان را به نکات زیرجلب می‌کنیم. ۱- آقای روحانی که در مذاکرات هسته ای دهه۷۰با تروئیکای اروپا (انگلیس، آلمان و فرانسه) به عنوان رئیس ایرانی مذاکرات، طعم تلخ برخورد استکباری آمریکا را چشید و اطاعت تروئیکا از آمریکا را دید و نتیجه شکست مذاکرات را لمس کرد، طرح مذاکره با کدخدا (آمریکا) به جای مذاکره با رعیت (اروپا) را مطرح کرد غافل از اینکه ریشه شکست مذاکرات هسته‌ای در نگرش استکباری آمریکا بود.

به عبارت دیگر آمریکا کدخدا نبود بلکه همچنان شیطان بزرگ بود.

۲- اکنون که آمریکا به جای اجرای تعهدات برجامی به خواسته‌های زیاده‌طلبانه حذف قدرت موشکی و منطقه‌ای و حذف حق غنی‌سازی پرداخت و در نهایت از برجام خارج شد، آقای روحانی به جای اقرار به اشتباه استراتژیک اعتماد بدون پشتوانه خود در اجرای برجام، با پیگیری مسیر گذشته این بار تحت اعتماد به اروپا، خروج آمریکا از برجام را در حد خروج مزاحم تعبیر کرد، در حالی‌که طرح خروج آمریکا از برجام می‌تواند در هماهنگی کامل با اروپا و تداوم برجام با بازی آمریکا در نقش پلیس بد (فرانسه در برجام نقش پلیس بد را داشت) ادامه یابد.

از این رو نه‌تنها هرگونه ماندن در برجام و اعتماد به اروپا،بازی درپازل آمریکاست، بلکه ادامه ضرر و زیان دوازده سال گذشته می‌باشد که در نهایت براندازی انقلاب را هدف گرفته است. بنابراین حال که آمریکا برجام را پاره کرده راهی به جز آتش‌زدن آن باقی مانده تا بتوان انقلاب، عزت و استقلال ایران اسلامی را حفظ کرد.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ