کد خبر: ۷۹۴۳۸
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۲/۲۶

نمایش جام جهانی فوتبال در سینماها مجاز شد + جزئیات

نمایش جام جهانی فوتبال در سینماها مجاز شد + جزئیات

نیروی انتظامی با نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در سالن‌های سینما موافقت کرد و شورای صنفی نمایش نیز خواستار ارائه برنامه ازسوی صاحبان سینماها شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به موافقت فرمانده نیروی انتظامی تهران با نمایش مسابقات فوتبال در سالن‌های سینما به ایلنا گفت: روز گذشته نیروی انتظامی موافقت کرد تا مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه در سالن‌های سینما به نمایش دربیاید،به زودی برنامه نحوه اجرای این طرح اعلام می‌شود.

وی با اشاره به جزئیات این طرح گفت:‌ هر سالن سینمایی که تقاضا دارد تا مسابقات فوتبال را به نمایش دربیاورد باید تقاضا را اعلام بکند و ما نیز آن تقاضا را بررسی و نظر را اعلام می‌کنیم.معتقدیم نمایش فوتبال در سالن‌های سینما باعث می‌شود گروه جدیدی از مخاطبان وارد سالن‌ها شوند و نه تنها به رونق فیلم‌های روی پرده آسیب نمی‌زند بلکه با افزایش جذابیت حتی امکان بالا بردن تعداد مخاطبان فیلم‌ها را نیز فراهم می‌کند.

فرجی افزود: صاحبان سالن‌های سینما موظفند اگر سانس فیلمی را به نمایش فوتبال اختصاص می‌دهند حتما رضایت صاحب فیلم را جلب کنند تا حقی ضایع نشود.در جلسه هفته آینده شورا درباره قیمت بلیت و همچنین سالن‌هایی که اجازه دارند مسابقات فوتبال نمایش دهند تصمیم‌گیری نهایی می‌شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ