کد خبر: ۷۹۵۶۹
۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۲/۳۱

مدیرعامل شرکت پرحاشیه فرابورسی استعفا داد

مدیرعامل شرکت پرحاشیه فرابورسی استعفا داد

با پذیرش استعفای سهامدار جدید شرکت هپکو، تصمیم‌گیری در خصوص این شرکت پرحاشیه فرابورسی به مالک قبلی یعنی واگن سازی کوثر محول شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: به دنبال واگذاری شرکت هپکو به شرکت واگن سازی کوثر و عدم توانایی این شرکت در انجام تعهدات، این سازمان برای وصول مطالبات از واگن سازی کوثر، میزان 60.72 درصد از سهام شرکت هپکو را به وکالت از شرکت واگن سازی کوثر به شرکت هیدوراطلس واگذار کرده بود.

احمدپور به عنوان مدیرعامل شرکت هیدوراطلس به دلیل مشکلات کاری و موانع ایجاد شده، در بهمن سال 96 از ادامه همکاری در شرکت هپکو انصراف می دهد، اما سازمان خصوصی سازی از پذیرش این درخواست خودداری می کند. اکنون با توجه به اصرار سهامدار جدید نسبت به انصراف از سهامداری، سازمان خصوصی سازی بنا به توصیه مدیران استانی با پذیرش استعفای احمدپور (مدیرعامل شرکت هیدور اطلس) موافقت کرد.

بر این اساس سهامدار قبلی که شرکت واگن سازی کوثر است در سمت ابقا می شود و از این به بعد هر گونه تصمیم گیری در خصوص اداره شرکت هپکو مطابق قانون تجارت و توسط سهامداران آن از جمله شرکت واگن‌سازی کوثر صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ