کد خبر: ۷۹۶۰۲
۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۳/۱

قرار داد جدید

قرار داد جدید "های وب" با وزارت ارتباطات

"های وب" بعد از با اعلام ثبت نام ارایه سرویس دیتا بر بستر شبکه نسل چهارم ارتباطات (۴G) مشترکان تلفن ثابت در ۱۱ هزار روستا از قرار داد جدید با وزارت ارتباطات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، "های وب" که همچنان دوران توقف نماد از 22 آذر تاکنون را می گذارند و باید منتظر نتیجه کارگروه سازمان بورس و جامعه حسابداران رسمی در مورد صورت های مالی سه ساله و نحوه شناسایی درآمد و هزینه بود، که این شرکت از سومین الحاقیه قرارداد 25 بهمن 94 با وزارت ارتباطات (قرارداد USO2) خبر داد.

این شرکت 400 میلیارد تومانی  هفته پیش هم از ارایه سرویس دیتا بر بستر شبکه نسل چهارم ارتباطات (4G) مشترکان تلفن ثابت در 11 هزار روستا از 30 هزار روستا کشور و آغاز ثبت نام از اول مرداد خبر داده بود.

براساس این گزارش، بنابر اعلام "های وب " افزایش 25 درصدی حجم و مبلغ قرارداد پروژه خرید خدمت تلفن خانگی و اینترنت پرسرعت (با حداقل سرعت 512 کیلو بیت بر ثانیه) برای متقاضیان 468 روستای فاقد این امکان با پوشش همراه و استفاده از فاکس و خرید خدمت یک ارتباط (تلفن) عمومی با ارتباط بین شهری و بین الملل برای 165 روستای فاقد این امکان از طریق خرید خدمات * مبلغ کل قرارداد با احتساب افزایش 25 درصد قیمت خرید خدمت شماره یک (تلفن خانگی) از 1712000 میلیون ریال به 2119375 میلیون ریال تغییر یافته است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ