کد خبر: ۸۳۲۳۸
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۳/۲۳

توسعه خدمات سوپرمارکت مالی در شعب صادرات
عضو هیات‌مدیره اعلام کرد:

توسعه خدمات سوپرمارکت مالی در شعب صادرات

عضو هیات‌مدیره بانک صادرات ضمن اعلام توسعه خدمات متنوع سوپرمارکت مالی در شعب بانک از روزهای آتی،از ارائه خدمات لیزینگ در شعب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا صدیق با بیان اینکه "وبصادر" در سال‌های گذشته یک سوم بازار خدمات بانکی را در اختیار داشته، اظهار امیدواری کرد این بانک بتواند با گسترش ارائه خدمات به مشتریان، به این جایگاه باز گردد.

وی ادامه داد: خدمات متنوع سوپرمارکت مالی در شعب بانک از روزهای آتی توسعه می‌یابد و خدمات لیزینگ نیز در شعب ارائه خواهد شد.

پیش از این حجت‌اله صیدی ضمن تاکید بر اهداف سال ٩٧ بانک، گستردگی شعب را یکی از مزیت‌های رقابتی بانک برشمرده و از سرعت گرفتن خدمات متنوع مالی و پولی در این شعب در آینده نزدیک خبر داده بود.

وی با اشاره به ارتقای خدمات PSP گفته بود : علاوه‌بر شعب، در بانکداری الکترونیک زیر ساخت‌های خوبی در بانک صادرات ایجاد شده و در این زمینه اتفاقات خوبی در جریان است.همچنین با برشمردن ظرفیت ها، خواستار افزایش منابع این مدیریت شد. بهبود نرخ موثر تسهیلات، افزایش شعب ممتاز، استفاده از ظرفیت نیروهای جوان منطقه و فعالیت موثرتر ادارات مرکزی در پشتیبانی از شعب، از دیگر موارد مورد تاکید بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ