کد خبر: ۸۳۲۵۳
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۳/۲۳

دو خبر برای حریفان ایران در جام جهانی

دو خبر برای حریفان ایران در جام جهانی

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا با وجود پا در میانی شاگردان از این تیم‌ اخراج شد و ۳ کشور امریکا، کانادا و مکزیک نیز مشترکا میزبان جام جهانى ٢٠٢٦ شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رادیو مارکا، یولن لوپتگی نمی‌تواند سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را بر عهده داشته باشد و باید به خانه برگردد.حتی پادرمیانی بازیکنان ملی‌پوش باعث نشد لوییس روبیالس رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا از تصمیم بر اخراج سرمربی اسپانیایی صرف نظر کند. سرخیو راموس بیش از دیگر بازیکنان بر ماندن لوپتگی اصرار کرده بود.

بازیکنان به رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا گفتند: تیم ملی مانند یک باشگاه نیست و ما در روسیه حضور داریم تا قهرمان جهان شویم. ما با این شرایط مشکلی نداریم. اگر ناراحت هستید همه چیز را به ما واگذارید و اجازه دهید ما بازی‌ را انجام دهیم.

باشگاه رئال مادرید عصر دیروز اعلام کرد: لوپتگی پس از جام جهانی هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت. این موضوع باعث ناراحتی رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا شد و وی به اخراج سرمربی اسپانیایی پیش از شروع جام جهانی فکر کرد.این اتفاقات در حالی در اردوی اسپانیا رخ داد که جمعه در نخستین بازی‌ در جام جهانی به مصاف پرتغال می‌رود. حریف بعدی لاروخا تیم ملی فوتبال ایران است.

همچنین،امریکا، کانادا و مکزیک نیز مشترکا میزبان جام جهانى ٢٠٢٦ شدند. این سه‌ با مراکش برای میزبانی این بازی‌ها رقابت می‌کردند. پس از خبر اخراج سرمربی تیم‌ملی اسپانیا این دومین خبر بد برای یکی از حریفان تیم ایران در جام‌جهانی است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ