کد خبر: ۸۵۸۸۱
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۴/۱۱

خروج موقت شرکت فولادی دارای صف خرید به دلیل توقف دو ماهه یک واحد

خروج موقت شرکت فولادی دارای صف خرید به دلیل توقف دو ماهه یک واحد

فولاد خراسان که طی دو ماه بازدهی ۲۹ درصدی داده امروز دارای صف خرید بود از توقف دو ماهه یکی از واحدها خبر داد و برای فردا آماده بازگشت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فولاد خراسان در حالی طی دو ماه اخیر با رشد 29 درصدی قیمت سهام و صف خرید امروز روبرو شده که با توقف نماد ، برای فردا آماده بازگشت بدون دامنه نوسان شد.

علت خروج موقت این شرکت 900 میلیارد تومانی و وابسته به صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر ناشی از توقف دو ماهه یکی از واحدها و مربوط به بهسازی کوره و تعمیر اساسی ترانس کوره واحد فولاد سازی شماره یک بود که از 5 تیر شروع و تا 5 شهریور ادامه خواهد داشت.

در این رابطه "فخاس" توضیح داد: واحد فولاد سازی شماره یک واحد تولید میانی است که شمش مورد نیاز واحد نورد را تامین می کند و مبلغ درآمد عملیاتی مستقیم ذکر شده مربوط به شمش مازاد فروش رفته واحد فولاد سازی شماره یک در سال 96 بوده است. با توجه به افزایش راندمان واحد فولاد سازی شماره یک پس از اجرای بهسازی و پیش بینی افزایش تولید واحد فولاد سازی شماره دو در طول سال 97 و نیز فروش آهن اسفنجی مازاد واحدهای احیاء مستقیم و برنامه شرکت برای تامین بخشی از شمش مورد نیاز واحد نورد از محل خدمات کارمزدی، پیش بینی می شود بخش عمده ای ازکاهش تولید و فروش شمش از منابع فوق تامین شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ