کد خبر: ۸۷۰۷۹
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۴/۱۷

همتی با خود تعریفی از بیمه مرکزی رفت و رسما
بعد از 26 ماه:

همتی با خود تعریفی از بیمه مرکزی رفت و رسما" سفیر شد

همتی بعد از 26 ماه از ریاست بیمه مرکزی کناره گیری کرد و با اعلام خود تعریفی و رضایت خاطر ، راهی پکن شد تا رسما" سفیر ایران در چین شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ،عبدالناصر همتی درحالی از 26 ماه پیش ریاست بیمه مرکزی را به عهده داشت که از ماه گذشته زمزمه هایی مبنی بر حضور در سفارت شنیده که در نهایت تایید شد تا وی به عنوان سفیر فوق العاده و تام الاختیار ایران در چین منصوب شود.

بر همین اساس ، همتی صبح امروز در جلسه خداحافظی با مدیران بیمه مرکزی، ضمن خودتعریفی و رضایت خاطر ار عملکرد ، گفت: لازمه ادامه حیات صنعت بیمه، حفظ آرامش فعلی و داشتن تدبیر است. تلاش کردم صنعت بیمه را از تشنج دور کنم و خدا را شکر فضای آرامی حکم فرما است و امیدوارم تداوم یابد. تلاش همه ارکان صنعت بیمه در ایجاد این همراهی و هم دلی قابل تقدیر است و باید بیش از پیش تقویت شود.

همتی از عملکرد خوب مدیران عامل شرکت‌های بیمه در پرداخت خسارت حوادث اخیر تقدیر کرد و ادامه داد: خوشبختانه عملکرد خوب مدیران عامل شرکت های بیمه، صنعت بیمه را سربلند کرد. صنعت بیمه با رشد حق بیمه 24 درصد و بهبود ضریب خسارت نسبت به سال گذشته در وضعیت خوبی به سر می برد و امیدوارم مجامع شرکت‌های بیمه همچون سال گذشته به خوبی برگزار شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ