کد خبر: ۸۷۱۶۳
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۴/۲۰

ملی مس و ۱۴ شرکت دیگر بورسی آماده بازگشت شدند/ رفع گره از سهم منفی

ملی مس و ۱۴ شرکت دیگر بورسی آماده بازگشت شدند/ رفع گره از سهم منفی

نماد ۱۵ شرکت بورسی از جمله ملی مس ، پتروشیمی خارگ و به پرداخت و دو حق تقدم آماده بازگشایی شدند و یک شرکت هم به دلیل رشد ۲۰ درصدی بسته و یک شرکت نیز مشمول گره معاملات است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز که تحت تاثیر عرضه اولیه 300 میلیون پتروشیمی پارس قرار گرفته و شاخص بورس با روند نزولی روبرو شده ، که نماد 15 شرکت و دو حق تقدم آماده بازگشایی شدند و یک شرکت هم به دلیل رشد 20 درصدی بسته و یک شرکت نیز مشمول گره معاملات است.

به این ترتیب، شرکت های ملی مس، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، پتروشیمی خارگ ، معادن بافق، پارس خزر، شهد ، سرمایه گذاری خوارزمی ، آلومراد ، ( بعد از اعلام رویدادی با اهمیت) ، به پرداخت ملت ، سیمان قاین ، پگاه آذربایجان غربی و سایپا آذین (پس از برگزاری مجع سالانه و فوق العاده ) ، نورد و تولید قطعات فولادی (بعد از رفع تعلیق نماد ) به همراه دو حق تقدم لیزینگ رایان سایپا و باما بدون محدودیت نوسان قیمت آماده بازگشایی نماد شدند.

شرکت های دوده‌ صنعتی‌ پارس‌ و دکتر عبیدی‌ هم با محدودیت نوسان قیمت برای بازگشت به تابلو آماده شدند.

از سوی دیگر در حالی ریخته‌گری‌ تراکتورسازی‌ ایران‌ به دلیل رشد بیش از 20 درصدی قیمت سهام بسته و برای فردا آماده بازگشت شد که داروسازی اسوه هم مشمول رفع گره معاملاتی شده و سهام که در روزهای گذشته با صف فروش و عدم تغییر قیمت همراه بود با کاهش 9.4 درصدی به 538 تومان رسیده است.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ