کد خبر: ۸۷۲۸۱
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۴/۲۴

۶ محصول ایران خودرو چهارستاره کیفی گرفتند

۶ محصول ایران خودرو چهارستاره کیفی گرفتند

آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می دهد ۶ محصول ایران خودرو قادر به دریافت چهار ستاره کیفی شده اند که بالاترین سطح کیفی محصولات ساخت داخل است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو اعلام کرد طبق آخرین نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دردو بخش کیفیت ظاهری و عملکردی، 6 محصول با چهار ستاره کیفی سبد محصولات ایران خودرو را به لحاظ کیفی ارتقا دادند.

به این ترتیب در گروه قیمتی بیش از 100 میلیون تومانی پژو 2008 و سوزوکی گراند ویتارا و در رده قیمتی 25 تا 50 میلیون تومانی پژو 207 و پژو 207 اتوماتیک، تندر 90 پلاس و تندر90 پلاس اتوماتیک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص دادند.

همچنین وانت تندر90، هایما اس5، رانا، دنا پلاس، 206 و 206 اس دی از محصولات تولیدی ایران خودرو سه ستاره کیفی را به دست آوردند.

روند ارتقای ستاره کیفیت محصولات "خودرو" از سال 94 تا 97 حکایت از افزایش سطح کیفی محصولات و در نهایت افزایش ستاره های کیفیت را دارد و در حال حاضر حدود 65 درصد از محصولات دارای سطح کیفیت 3 و 4 ستاره بوده و هیچ یک از محصولات سواری در سطح کیفی تک ستاره نیستند.

این شرکت با دارا بودن 6 محصول چهار ستاره، 6 محصول سه ستاره و 6 محصول دو ستاره در میان خودروسازان داخلی از نظر کیفیت محصول سرآمد است.
انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ