کد خبر: ۸۷۴۳۶
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۴/۲۸

فرصت 48 ساعته به بانک مرکزی و شکایت از رئیس ناجا
دادستان‌کل اعلام کرد:

فرصت 48 ساعته به بانک مرکزی و شکایت از رئیس ناجا

دادستان کل ضمن اعلان فرصت 48 ساعته به رییس بانک مرکزی جهت دریافت فهرست کامل گیرندگان ارز دولتی گفت: از رئیس ناجا تهران در ماجرای سلطان سکه به دادسرای نظامی شکایت خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از روزنامه شرق،محمد جعفر منتظری در اولین دوره مشترک تعالی استادان و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه استان‌های خراسان رضوی، قم، تهران و اصفهان درباره موضوعات متعددی سخنرانی کرد.

وی با اشاره به برخی اخبار منتشرشده مبنی بر ادعای صهیونیست‌ها در دسترسی به اطلاعات هسته‌ای گفت: هر‌چه هشدار می‌دهیم مراقب نفوذی‌ها باشید که یک دسته آنها می‌توانند تحت دو تابعیتی‌ ها برنامه اجرا کنند، می‌گویند دو تابعیتی نداریم.فهرست می‌دهیم و می‌گوییم احتیاط این است که در مراکز مهم از دو تابعیتی‌ها استفاده نکنیم.

این مقام مسئول گفت: عده‌ای آمدند ارز دولتی با مبلغ 4200 تومان اخذ کردند، نصف آن را تحویل گرفتیم اما کامل نبود. دیروز عصر جلسه شورای پول و اعتبار بود، به رئیس بانک مرکزی گفتم ظرف 48 ساعت باید فهرست را کامل تحویل دهید. به دادستان تهران نیز سپردیم این فهرست‌ها را به درستی مورد بررسی قرار دهد. 14 هزار نفر ارز را با قیمت 4200 تومان خریداری کردند و بعد چپه کردند، باید تنبیه شوند.

منتظری درباره بابک زنجانی گفت: حکم اعدام بابک زنجانی نیز صادر شده و اعدام خواهد شد اما باید بیت‌المال را بازگرداند. حکم اولیه اعدام بابک وی و دو متهم دیگر پرونده را محسنی‌ اژه‌ای نخستین بار خبری کرد. یک ماه بعد در 16 فروردین 95 این حکم ابلاغ شد.

وی درخصوص ماجرای دو تن سکه نیز گفت: زمانی که رئیس ناجا تهران این مسئله را مطرح کرد و وقتی از تلویزیون شنیدم تعجب کردم. حساب کردیم این دو تن چه تعداد و قیمت می‌شود؟ فردا پیگیری کردیم این دو تن را که ضبط کردید، کجاست؟ شما به عنوان نیروی انتظامی ضابط هستید. گفتند هنوز نگرفتیم. پس آنچه اعلام کردید چیست؟ گفتند اسناد و مدارک را دیدیم. این فرد از 3 سال قبل که سکه خرید و فروش کرده، دو تن می‌شود.گفتیم این چه خبری است که دادید و گفتند تصحیح می‌کنیم. شب دوباره این خبر اعلام شد.

منتظری افزود: این فرد دلال است که در بازار سکه خرید و فروش می‌کرد. چند روز گذشته دوباره خبر دادند فرمانده ناجای تهران گفته این فرد محکوم به اعدام شده است. دوباره زنگ زدیم کجا محکوم به اعدام شده، حکم وی اعدام ندارد. گفت ببخشید اشتباه شده است. علیه این فرد که دو بار تخلف کرده به دادسرای نظامی شکایت خواهم کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» جمشید منتخب | ساعت ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۴/۲۹
0
0
پاسخ
چه عجب دادستان تکونی خورد !
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ