کد خبر: ۸۷۵۵۹
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۷/۴/۳۱

رئیس جدید بیمه مرکزی از طرح های جدید حمایت می کند

رئیس جدید بیمه مرکزی از طرح های جدید حمایت می کند

رئیس جدید بیمه مرکزی ضمن اعلام رمز توسعه صنعت بیمه از آمادگی برای حمایت از طرح های جدید بیمه ای از سوی کارشناسان و مدیران این صنعت خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، غلامرضا سلیمانی امیری به استفاده از ظرفیت خوب نیروی متخصص در صنعت بیمه مرکزی تاکید کرد و گفت: نیروی انسانی متخصص و با تجربه، رمز توسعه این صنعت است و پژوهشکده بیمه در این راستا می تواند خیلی اثرگذار باشد.

وی افزود: علی رغم گذشت بیش از چند دهه از عمر فعالیت بیمه، هنوز نتواسته به جایگاه اصلی در میان مردم دست یابد چرا که مردم هنوز با خدمات و منافع حاصل از صنعت بیمه به طور کامل آشنا نیستند و این مهم، نیازمند فرهنگ سازی عمیقی است که در نهایت به گسترش چتر حمایتی این صنعت و کاهش هزینه های مردم و ایجاد آرامش در جامعه منتج شود.

سلیمانی امیری برای حمایت از طرح های جدید بیمه ای از سوی کارشناسان و مدیران صنعت بیمه اعلام آمادگی کرد و ادامه داد: بیمه مرکزی مغز متفکر صنعت بیمه است و مدیران این مجموعه باید با همفکری و هم گرایی به خروج این صنعت از حالت جزیره ای و رشد و توسعه آن کمک کنند.نظارت فنی و حرفه ای باید با جدیت پیگیری شود تا سلامت این صنعت و اعتماد مردم به خدمات بیش از پیش حفظ شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ